Co sądzicie o tej obudowie?

Witam, co sądzicie o tej obudowie :

http://www.allegro.pl/item320218957_sni … ria_b.html

? ? ?

Bleee :-& Brzydka …

A nie przewidzieli ładniejszych na allegro. :x

Za taką samą cenę a o niebo ładniejszą http://www.allegro.pl/item317368136_szo … rier_.html :mrgreen:

Jeżeli ci odpowiada to ok, ale zmień chociaż kolor na czarny lub srebrny, biała szybko żółknie i okropnie potem wygląda

Co ty mu polecasz :? :? :?

Tandetnego Mustanga przy którym cienka blacha z boków obudowy hałasuje jak ruski traktor gdy napęd optyczny wejdzie na wysokie obroty :?

Obudowa proponowana przez autora wątku jest o niebo lepsza i nie powinna żółknąć, choć jak byś miał do wyboru inny kolor to wybierz czarny albo srebrny.

Obudowa niezbyt ładna, funkcjonalnie też chyba nie najlepsza - wygląda na wykonaną z bardzo cienkiej blachy (w tym także stelaż) więc możliwe, że będzie dzwonić, trzeszczeć i przenosić wszelkie drgania. Wydaje mi się też, że ścianka stelaża na której montuje się płytę główną jest zanitowana na stałe więc będzie utrudniony dostęp podczas montażu. Ostatecznie może być dla kogoś kto niezbyt często grzebie w kompie, jeżeli chodzi o design to dla mnie najładniejszy model z tych czterech to MODEL B15.

Cena jest co prawda niska, moim zdaniem obudowy w sam raz do firmy, gdzie cena ma znaczenie bo kupuje się znaczną ilość.

Jeżeli chodzi o obudowę do domu, to osobiście rozejrzał bym się za czymś innym, za niewiele więcej można kupić także niskobudżetową ale mimo to lepszą obudowę (również bez zasilacza), która ma wyjmowaną tą ściankę pod płytę główną i ogólnie funkcjonalnie jest wygodniejsza :).

Teraz muszę wyjść ale po powrocie postaram się poszukać jakichś lepszych obudów.

Kuźwa jakie to brzydkie ja już wolałbym za podobne pieniądze mieć

http://www.allegro.pl/item318969749_tra … enowa.html

http://www.allegro.pl/item316167104__ca … ocja_.html

http://www.allegro.pl/item316612312_obu … 008b_.html

MUSTANG 1072 - 2 KOLORY - też Mustang, widać że ma cienkie blachy na bokach, kolejnym minusem są tylko dwie zatoki 5,25" mimo, że ma 4 zaślepki tej wielkości. Wygląda na to, że ma wyjmowaną ściankę pod płytę główną.

TRACER TRO-112 PROTON - wygląd wg mnie bardzo ładny, nie wiem jak wewnątrz.

TRACER TRO-797 IMPULS - wygląd może być choć poprzednia wg mnie lepsza ;).

Z tej półki cenowej polecam obudowy Tracera. Są stabilne, z przyzwoitej blachy, ładne wykończenie (nie spotkałem się aby miały jakieś ostre krawędzie, na których można poprzecinać sobie paluchy), do tego bardzo dobry lakier. Sam posiadam obudowę Tracer Sphinx, co prawda przed chwilą sprawdziłem i kosztuje 179 zł z zasilaczem, który i tak należałoby wymienić :stuck_out_tongue: ale samą obudowę bardzo sobie chwalę za wygodę i dobre wykonanie.

Na prawdę warto dozbierać do tych ~110 zł i wziąć CooleMaster Elite 331. Sam taką posiadam i mogę ją tylko chwalić za jakość wykonania,wygląd i cenę :wink: Na prawdę, obudów poniżej 100 zł brać się nie opłaca,bo tandeta to straszna :slight_smile:

zgadzam się z przedmówcą!

przecież chodzi o przepływ powietrza w obudowie a w takich za 30zł nie ma go wcale… i na dodatek mocniej hałasują (jakbyś w ogóle nie miał budy…)

jak macie brać budy za 30zł to lepiej nie brać wcale…

Zgadzam się - posiadam http://allegro.pl/item315978868__raidma … ocja_.html SAGITTE i dopiero za tą cenę dostaje się obudowe, a nie puszkę do konserw.

wszystkie mustangi, tracery, logic’y, codegeny itp to syf, niska jakoś materiałów i wykonania… te obudowy bierze się pod pozorem że nie ma kasy na nic lepszego. Wszystkie tak samo będą przenosić drgania i hałasować bo są po prostu kiczowe. Nie liczcie, że za 50zł można dostać pr0 obudowę bo wszystko w tej cenie to syf

Najtańszy CoolerMaster Elite (niestety droższy bo około 120zł) będzie duużo lepszy od wszystkiego tego syfu (chociaż to nic specjalnego…). Za 160zł można mieć Anteca NSK4000EU - tutaj jakości chyba nikt nie podważy.