Co sądzicie o telefonach komórkowych SAMSUNG?

Co sądzicie o telefonach komórkowych SAMSUNG ?

Dobre czy nie ?

rad @ interia.pl , a o jaki Ci konkretnie model chodzi ???

Mam juz drugiego Samsunga. Pierwszym był SGH-X700 A TERAZ SGH-D600. Moim zdaniem są to fajne telefony. Po kupieniu kabla serwisowego można dowolnie zmieniać sobie oprogramowanie. Ma kilka przydatynych opcji jak np. blacklista :smiley: Mozna blokować niechciane numery na SMSy i połączenia :smiley: Jeśli chcesz go do odtwarzania mp3 to raczej radzę wziąść coś z telefonów “muzycznych” Samsung nienajlepiej sie do tego nadaje - przynajmniej te 2 modele… Może w noszych wersja jest lepiej. Z akumulatorem też troszke kiepsko :? Ale ogónie polecam jesli telefon ma bardziej służyć do dzowonienia/SMSów a nie do “szpanu” Pozdrawiam :slight_smile:

mam samsunga SGH-X700. Ogólnie jestem z niego zadowolony. Intuicyjny interfejs, prosta pbsługa… nie to co Nokia :\

Do wad moge zaliczyć:

  • [*:2j4dgtj0]brak możliwości ustawienia wibracji wraz z dzwonkiem (taka opcja była i pewno jest w Nokii - tutaj albo dzwonek albo wibracja)

Ale ogólnie to polecałbym coś z Samsunga bądź Sony Ericsson’a. Ostatnimi czasy jakość telefonów samsunga znacznie sie poprawiła (chodzi głównie o brak problemów z zasięgiem - jakie miały wcześniejsze modele Samsunga)

uważam ze samsung zrobił duzy krok do przodu, robi coraz lepsze telefony ale jeszcze nadal bardzo słabe baterie.