Co sądzicie o telefonie marki BlackBerry 8100?

tak jak w temaciku,zakupiłem tego http://allegro.pl/item295761297_okazja_ … pearl.html i pytanko,czy ktoś go już testował,albo go ma,i co sądzi o nim,czy naprawdę nawet do 15 dni bateria w tym modelu trzyma?? czy można na niego narzekać,? jak tak to na co?? proszę o odpowiedż,tych formuowiczów,którzy na 100% coś wiedzą i są pewni co do tego modelu fona :wink: aha,pytam dlatego,że go zakupiłem,ale czekam na paczuszkę ,bo jeszcze nie dotarła do mnie,a już jest wysłana :slight_smile:

wątpie ponieważ jest to bardzo mało znany telefon. Jak oglądałeś film Michel Clayton to miał go główny bohater. Tyle o nim wiem. Ale jak go dostaniesz to napisz na forum jak sie sprawuje bo też sie przymierzam do zakupu tego telefonu. tylko że chciałbym nowy…

wątpie ponieważ jest to bardzo mało znany telefon. Jak oglądałeś film Michel Clayton to miał go główny bohater. Tyle o nim wiem. Ale jak go dostaniesz to napisz na forum jak sie sprawuje bo też sie przymierzam do zakupu tego telefonu. tylko że chciałbym nowy…