Co sądzicie o telefonie marki BlackBerry 8100?

(Alfa1978) #1

tak jak w temaciku,zakupiłem tego http://allegro.pl/item295761297_okazja_ ... pearl.html i pytanko,czy ktoś go już testował,albo go ma,i co sądzi o nim,czy naprawdę nawet do 15 dni bateria w tym modelu trzyma?? czy można na niego narzekać,? jak tak to na co?? proszę o odpowiedż,tych formuowiczów,którzy na 100% coś wiedzą i są pewni co do tego modelu fona :wink: aha,pytam dlatego,że go zakupiłem,ale czekam na paczuszkę ,bo jeszcze nie dotarła do mnie,a już jest wysłana :slight_smile:

(Blazejwitowski) #2

wątpie ponieważ jest to bardzo mało znany telefon. Jak oglądałeś film Michel Clayton to miał go główny bohater. Tyle o nim wiem. Ale jak go dostaniesz to napisz na forum jak sie sprawuje bo też sie przymierzam do zakupu tego telefonu. tylko że chciałbym nowy.....

(Blazejwitowski) #3

wątpie ponieważ jest to bardzo mało znany telefon. Jak oglądałeś film Michel Clayton to miał go główny bohater. Tyle o nim wiem. Ale jak go dostaniesz to napisz na forum jak sie sprawuje bo też sie przymierzam do zakupu tego telefonu. tylko że chciałbym nowy.....