Co sądzicie o telefonie Samsung Avila

Witam.

Obecnie posiadam 2 telefony Samsung Avila i Sony Ericsson k800i problem w tym że nie wiem który sobie zatrzymać a który oddać mojej siostrze , otóż Samsung Avila ma przewagę bo ma większy wyświetlacz , jest dotykowy (chociaż nie wiem czy ekran dotykowy to przewaga) i jest troszkę głośniejszy. Oba te telefony maja aparat 3,2mpix z tym że Sony Ericsson ma lampę dzięki której można robić zdjęcia w nocy - niestety Avila nie posiada takowej, dodam że nawet bez użycia lampy k800i robi lepsze zdjęcia. k800i jest telefonem 3G niestety Avila nie ,w k800i mogę zarówno prowadzić video rozmowy jak i używać go jako modem do internetu - tu Avila przegrywa , Ericsson ma 72 tonową plifonię a Samsung tylko 64 tonową , wracając do wyświetlacza oba mają tyle samo 257 tysiecy kolorów - jeśli chodzi o menu i jego zawartość oba mają to samo,choć w Samsungu menu z racji większego wyświetlacza wygląda bardziej przejrzyście ale ekran dotykowy potrafi być czasem strasznie męczący zwłaszcza w pisaniu sms’ów . Avila nie ma podczerwieni a k800i ma , bluetooth mają oba , Samsung ma rozszerzenie pamięci poprzez micro sd a Sony Ericsson potrzebuję do tego karty m2.

Co Wy sadzicie o tych 2óch telefonach i który według Was jest lepszy i dlaczego?

Pozdrawiam

Rozpisales sie na maras podajac wiele zalet k800 wiec z czym sie tu zastanwiwac ja bym zostawl k800 a avile odal siostrze ucieszy sie z dotykowego telefonu ;p

A to zamierzasz używać telefonu, który według nas jest lepszy zamiast tego, który Tobie bardziej pasuje? Avila ma beznadziejny ekran dotykowy, długo bym z nią nie wytrzymał…

Ja bym w ogóle nie wytrzymał - Avila ogólnie jest beznadziejna.

witam ,a więc oddałem siostrze Avile a sobie zostawiłem k800i - jak dla mnie jest o wiele lepszy :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich.