Co sądzicie o telefonie Se w300i

No własnie dzis kupiłem koma se w300i co o nim sądzicie

moim zdaniem nie jest tragiczny ma miejsce na karte pamięci , głośniczek ładnie gra, jedyne co uznałbym za - to aparat 0,3mln piksel

zdjęcia robi fajne nie są takie super spaniałe są normalne nie narzekajcie że 0,3mega piksela

można nakręcić filmik i jakość nie jest tragiczna tutaj przykład z tego telefonu filmik krótki: http://youtube.com/watch?v=spUJ-I23DlU

Ja mam w200i i jestem z niego zadowolny [wiem że to temat o w300i :P]

Ale maja podobne dane techniczne wiec w300i też jest :ok:

w300i jest spox, choć wolę w200i :slight_smile: Ale nigdy nie rozstanę się z moim kochanym T630 :slight_smile:

jak już to 0.3 mpx (megapixels)…

zagadzam się- miałem jeszcze kilka dni temu SE K700i który miał identyczny aparat i zdjęcia nie były takie złe…

w w300 zdjęcia gorzej wychodzą jak na k700

No bardzo dobry telefon. Aparat 0,3 megapiksela usprawiedliwia to że to telefon muzyczny

MIałem ten telefon rok, a teraz ma go moja siostra a ja się przerzuciłem na nokię 6120.

Jakie wrażenia?

Bardzo fajny telefon, wyświetlacz ma małą rozdzielczość, ale ma bardzo dobre nasycenie kolorów i jest bardzo wyraźny… robi o wiele lepsze wrażenie niż ten w k700 - mimo, że ma mniejszą rozdzielczość.

Bardzo ładnie gra… świetny korektor i jakość brzmienia… no i dobre słuchawki w zestawie. Może z powodzeniem zastąpić odtwarzacz mp3.

Bateria całkiem dobrze trzyma… podobno słuchając tylko muzy na słuchawkach, bateria potrafi wytrzymać 24 godziny :). Ja tego nie sprawdzałem… u mnie… 1 godzina muzyki dziennie, 30 sms-ow dziennie, trochę gier i zabawy fonem - podkreślam trochę… oraz z jakieś 3 rozmowy dziennie po 3 - 5 minut… i telefon trzymał mi 3 dni.

Telefon nie potrzebuje żadnego oprogramowania… ja przez rok użytkowania nawet nie otworzyłem płytki z oprogramowaniem… jest widziany jako dysk wymienny.

Nie ma problemów z jakimkolwiek formatem… mój kumpel miał jakiegoś najnowszego sagema i siemensa i niektóre filmy lub gry nie chciało mu odtwarzać, mi szło wszystko… byle rozdzielczość gier była odpowiednia :wink:

Jest w miarę szybki, ale jeśli mamy na przykład załadowaną skrzynkę odbiorczą sms i chcemy je przeglądać, potrafi czasem zmulić.

Wadą jest moim zdaniem zbyt mała pojemność skrzynki… jakieś 100 - 150 smsów

A jeśli chodzi o wiadomości zapisane, to już tragedia… z tego, co pamiętam, można zapisać jakieś 20 wiadomości :frowning:

Trzeba się też przyzwyczaić do klawiatury.

Przez rok użytkowania 3 razy mi się zwiesił i pomogło jedynie wyjęcie baterii. Poza tym nie miałem z nim kłopotów.

Jakość połączeń bardzo dobra. Radio dobrze ściągało nadawane stacje.

Przed tym telefonem miałem k500i i k700i… i muszę powiedzieć, że do w300i żaden nie dorastał.

Pozdrawiam