Co sądzicie o telefonie Sony Ericsson K310i?

Używam tego telefonu i chcę dowiedzieć się co o nim myślicie.

Dobry tylko ma wady np.joystick :smiley:

Brak radia, mało pamięci, dobry głośniczek, mógłby mieć VideoDJ’a

tu masz komentarze dotyczące tego telefonu, pozdr ps a swoją drogą po co Ci zdannie innych, skoro już masz ten telefon…

Poprzednik SE W200i :wink:

Na Twoim miejscu jak chcesz brać coś z SE to weź sobie K750i Jest o niebo lepszy. Ma lepszy aparat (2MP) dobrze odtwarza mp3 itd :stuck_out_tongue: :wink:

On się pyto o opinie tej komórki a nie jaką by wziąć zamiast tej :roll:

Zdecydowanie tak. Mam i jestem bardzo zadowolony. Dementuję wszelkie pogłoski jakoby joystick był do kitu i się psuł. Pół roku zarzynania na grach nawet go nie ruszyło, a sam rusza się znakomicie do tej pory. Za tą cenę nie znajdziemy nic lepszego.

Rodzice i sisotra używają i spisuje sie BDB :wink:

Największe G**** Jakie może istnieć !!

To samo można dokładnie o TOBIE powiedzieć…

Ja wam powiem że mam tai telefon i tak: nie zawiesza się, JoYstick wyjątkowo płynnie działa, nic mi się jeszcze nie stało (typu zawieszka, błąd softu) aparat ma w miarę dobry jak na 0,3 megapiksela :P:P mam go rok, trochę porysowany ale jak nowy, a pamięci wystarcza na parę gierek mp3 i zdjęć

mój kolega ma k310i a ja w200i i tak moim zdaniem w200i jest dużo lepszy bo ma slot i jest z trochę wyższej półki bawiłem sie w200i i k310i i stwierdzam że w200i jest lepszy nawet mój kolega powiedział co ma k310i że w200i jest lepszy. :stuck_out_tongue: :wink:

Dzięki za wasze opinie. To, że telefon ma mało pamięci to święta prawda. Ale nawet na tak małą pamięć można wgrać kilka mp3, pare motywów, zdjęć itp. Ciekawostką okazało się to, że wziąłem od kumpla plik mp4 i odtwarza bez problemu. Główną wadą tego telefonu jest to, że nie można zamontować dodatkowej karty pamięci … szkoda. Podro 4 all :slight_smile:

Może TO Cię zainteresuje

dobry telefon tylko joj często się psuje

Szczerze mówiąc przy obecnej cenie K510i bardziej opłaca się go kupić niż mieszać z softem na rzecz niedziałającego aparatu.