Co sądzicie o tuningowaniu telefonów?

Tak jak w temacie.

Co sądzicie o tuningowaniu telefonu, flashowaniu itp.?

Bo ja uważam, że to świetna sprawa :slight_smile:

Co prawda traci się gwarancję, ryzyko też jest ale efekty świetne :smiley:

Wczoraj sflashowałem swojego k550i na w610i :smiley: Wgrałem akustykę Dmitogora 1.2 :smiley:

Plus kilka patchy, również graficznych :slight_smile: Telefon jak marzenie ;))

ja uważam to samo co o tuningu samochodów :stuck_out_tongue:

czyli że lepiej zamiast wydawać kase na tuning lepiej kupić sobie lepszy model :smiley:

a jeżeli już tuningować to używać do tego profesjonalnych akcesorii . a nie kiczu z allegro po kilka zł. czy też marketowych badziewi .

Ja mam k550i@w610i i jestem zadowolony :smiley:

Ja jeszcze nie tak dawno bałem sie zabierać za takie rzeczy… ale poczytałem trochę tutoriali i zabrałem się do roboty :slight_smile: tuningowanie telefonu to świetna sprawa i naprawdę nie jest tak ciężko z flash’owaniem telefonu i wgrywaniem patch’y :slight_smile: Wszystko jest w internecie ładnie opisane i polecam to osobom, które są już znudzone standardowymi opcjami telefonu, a nie chcą tracić kasy na nowy model aparatu :slight_smile:

TUTAJ możecie zobaczyć efekt moich modyfikacji telefonu Sony Ericsson W810i :slight_smile:

Pozdrawiam.

No wow Barteek!

Ja aż tak swojego k550 nie stuningowałem :wink:

Jestem zielony w tym :smiley:

Powiedz mi co to są te elfy? :wink: I ile ci się uruchamia telefon :smiley:

ciężko jest mi dokładnie powiedzieć, co to są elfy, nie znalazłem jeszcze dokładnego opisu tych plików… działają na podobnej zasadzie, jak patche, tylko plik elfa możemy włączyć i wyłączyć w dowolnej chwili bez potrzeby podłączania telefonu do PC. Każdy elf posiada swoją indywidualną opcję (zegarek obok ikony baterii, telefon “mówi” mi aktualną godzinę itd.). Można z nich korzystać bez obawy, że zniszczymy oprogramowanie telefonu.

Telefon uruchamia mi się tak samo, jak przed tuningowaniem… nie zauważyłem różnicy w jego działaniu… wszystko śmiga bardzo dobrze :slight_smile:

To jest proste :)3 godz ze wszystkim i gotowe :smiley: