Co sądzicie o tych głośniakch


(Poniaatowski) #1

Mam do wydania tak w granicach 300 zł nie więcej głośniki... Proszę nie podawać linków z allegro... Jeśli można to tylko z PROLINE !

Co sądzicie o tych http://www.proline.pl/shop.php?prodid=LOG+970175-0914 ? Dobre... Oczywiście do tego taką kartę kupiłbym http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SB+AUDIGY+SE+OEM


(Seba86mu) #2

Dobry wybór. Bas zdmuchnie Cię z fotela.

A nie myślałeś nad głośnikami systemu 5.1 ?


(system) #3

A nie lepiej kupić jakieś głośniki 5.1? Za 300 zł kupisz już w miarę porządne.. Chyba że jesteś 'melomanem' no to nie wiem :stuck_out_tongue:


(Josiok15) #4

ja bym wolał troszkę dołożyć na Twoim miejscu i zakupić zestawik 5.1 Genius SW-HF 5.1 5000 plus do tego naturalnie Creative Sound Blaster Audigy SE http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SB+AUDIGY+SE+OEM i masz full wypas :slight_smile: Zadowolony w 100% będziesz.

Cena, Jakość, Dźwięk - nic lepszego nie znajdziesz, a Genius zjada te wszystkie plastikowe zestawiki Creative i Logitechy na śniadanko :wink:


(Poniaatowski) #5

Wiem... Moze i bym dołożył, ale chciałbym po pierwsze kupić sobie jeszcze skaner nasluchowy oraz nie mam za bardzo gdzie polozyc tych glosnikow... Bardzo mały pokój... No moze nie mały... Ale jest ciasny ...

Czyli jakby co to kupowac je ?


(Seba86mu) #6

Te z linku w Twoim pierwszym poście ? Tak, to dobry wybór.


(pycia14) #7

Zależy jeszcze do czego będą te głośniki używane,jeżeli do myzy to te logitechy są w sam raz,chyba że często grasz i oglądasz filmy,wtedy brał bym już coś z systemu 5.1 geniusy lub logitechy :mrgreen:

http://www.proline.pl/index.php?n=glosn ... grupa=news


(Josiok15) #8

Nie musisz mieć dużego pokoju.. sam siedzę jak w jakiejś izolatce i jest ok.

Oczywiście bez wahania kup je.


(Josiok15) #9

Do muzy właśnie Geniusy się nadają :smiley: filmy również rewelacja, dziś oglądałem film gdzie akcja jest naprawdę "dynamiczna" więc podłoga się trzęsie :slight_smile:

Wrażenia jak w prawdziwym kinie tylko jeszcze monitor do wymiany :wink:


(Poniaatowski) #10

Rozumiem... filmy... Nie wiem kiedy ogladałem LD oglądam bardzo rzadko... jak mam kase to coś wypożyczam z wypożyczalni :smiley: A tak to nic... To kupie te z pierwszego mojego linku:) plus Karta LD


(Josiok15) #11

jak chcesz, twój wybór :slight_smile: ale czytałem tam właśnie komentarze i ogólnie to niezadowoleni byli klienci z tych właśnie głośników...