Co sądzicie o TYCH płytach DVD?

Sony DVD+R x16 AccuCore

Link do aukcji na Allegro:

http://allegro.pl/item509536957_plyty_s … arker.html

Napiszcie czy warto!

ja osobiście bym nie kupował, co z tego ze sony, pewnie drugi gatunek wolał bym dołożyć parę złoty i kupić porządne, bo co jeśli ci nagle taka płytkę z ważnymi danymi(każde dane są ważne :smiley: ) przestanie napęd czytać

tak jak jest napisane w aukcji w opakowaniu typu “szpindel” czyli ściśnięte jedna do drugiej, bardzo ryzykowny sposób pakowania, bardzo podatny na uszkodzenia

Ja używam od dawna tylko tych płytek. Zarówno CD jak i DVD od Sony nigdy mnie nie zawiodły. Zawiodły mnie natomiast takie płyty jak Hawk czy Msonic… :wink:

Ja używam tylko Verbatim-dvd i cd.I nie narzekam. :lol:

z tym ze firma np. Sony produkuje wiele rodzajów płyt DVD od tych w miarę dobrych do rewelacyjnych dedykowanych pod konkretne typy danych

Polecam TDK :slight_smile:

Wielu moich znajomych i ja sam ich używam, nigdy nas nie zawiodły :slight_smile:

tylko TDK lub Verbatim…

Odkąd pamiętam używam tylko TDK, Verbatim i czasami Sony ( przeważnie jak nie ma TDK )

Żadne z płyt mnie nie zawiodły. Taki mój mały ranking ( oceny 1-10 )

Platinet Media - 6 ( moja pierwsza nagrana płytka Very Happy Używam ją do dzisiaj )

Esperanza - 4

Platinum - 5

FujiFilm - 6

Media Store - 4

Maxell - 8

Sony - 8

Comet - 2

Emtec - 5

Extreme - 3

iCam - 2

TDK - 9

HP - 5

Verbatim - 8

Philips- 6

a ja ostatnio kupiłem jakieś NO-NAME w sklepie nie dla idiotów i działają ok nawet mój szrotowaty Samsung je wypalił bez problemu, a innym razem kupiłem FUJI dedykowane pod foto, w nagrałem foty i po tygodniu płyta nie do odczytu, a wcześniej sprawowały się super, więc reguły nie ma, wszystko zależy od serii

TDK ma jeden stały zakład produkcyjny jako jedyny z producentów. Trafienie złej serii to konkretny pech, a w razie czego wiadomo do jakiej fabryki się zgłosić. Na opakowaniach TDK pisze gdzie zostały wyprodukowane:

HalskestaBe 38, 40990 Ratingen, Germany

Między innymi dlatego używam tych płyt.