Co sądzicie o tym komputerze? Prosze o sprawdzenie konfigura

http://www.allegro.pl/item555958297_superszybki_tuningowany_amd_6000.html

Procesor AMD ATHLON 64 X2 Dual Core 6000+, ATI RADEON X850 XT (R480), 2 GB ramu, czytnik/nagrywarka DVD LG, plyta glowna nForce6M-A, nowiutki zasilacz 450W nowiutki cooler na proces Alpine,

Plyta :

ECS Elitegroup NFORCE6M-A / NVIDIA nForce520LE

supports : AMD AM2 CPU, DUAL DDR800 DO 32 GB, SATA II 3.0 Gb/s z RAID

0,1, High Definition Audio, RoHs

Karta graficzna Sapphire Ati Radeon X850XT 256 MB GDDR3, Tv-out, DVI,

PowerDVD, versja PCI Express

Zasilacz : tracer 4 life 450 WATT

Ram Patriot 2gb

Proszę o szubką pomoc. Bo nie długo aukcja sie kończy.

Nie opłaca się, ile masz kasy na całość ??

Mam na kompa ok 900 zł. Moze mi cos doradzicie sensownego?

A jeszcze tylko pytanie :slight_smile: Dużo będziesz grał w dobre gry ? Bo gdyby grafika była zintegrowana by był lepszy sprzęt nowy za ta cenę :slight_smile:

Komputer będzie słuzył głownie do pracy ale od czasu do czasu zebym sobie pograł w jakis NBA czy NFS.

Na integrze od AMD (HD3300) też można w starsze gry pograć :stuck_out_tongue: (NFS:MW np) :wink:

Ja bym się pokusił o taka propozycje: http://www.allegro.pl/item554204198_komputer_intel_e5200_2gb_ram_dvdrw_hdd80gb_fvat.html

Nie wiem jak będzie przy grach ale najważniejsze ze procesor dobry i pamięć RAM :slight_smile:

Ja nie zamierzam siedziec na kopmie i grac. Tylko czasmi w wolnym czasie zagrac np. w NBA 09 dla relaksu. Nie mam zbyt duzego doswiadczenie w sprzecie komputerowym i nie wiem co kupic. Moze cos ktos zaproponuje do 900 zł?

Dodane 22.02.2009 (N) 14:54

A tam karta graficzna jest zintegrowana czy oddzielnie? Mam monitor dosyc stary LG Studioworks 700S mam do niego sterowniki, czy wszystko bedzie chodzic?

Dodane 22.02.2009 (N) 14:57

A ten zasilacz to nie za małą ma moc? bo jak patrzyłme na inne to mają po 400 W a on tylko 40 w

Na pewno jest 400W :slight_smile: właśnie chciałem dopisać że 400W tylko błąd w aukcji :slight_smile:

Karta zintegrowana i będzie działać :slight_smile: Gorzej z Fifa 09 bo ta gra ma już swoje wymagania :slight_smile:

Wielkie dzieki. Myśle że kupie ten model. Oby tylko wybór był trafny :slight_smile:

Miłego pracowania i grania :slight_smile: Pozdrawiam.