Co sądzicie o tym sprzęcie?

Witam :slight_smile:

Mam możliwość zakupu nowego komputera, z opisu wydaje się być bestią ale prosiłbym kogoś bardziej obeznanego o opinie, nie mam dokładnych danych, ale głownie pytam o procka i grafike, płyty głównej niestety nie znam(przez telefon sie dowiedziałem).

1 TB dysku

8GB RAM DDR2

Procesor: Athlon x2 5600+ dual core, 5,6 GHz

Grafika: Nvidia geforce g100 512 MB,

Vista home premium

Po co tyle Ram. Karta rewelacyjna nie jest :-o

Ile masz kasy na kompa.??

8GB RAMu, a na co ci tyle? Athlon 5,6GHz? Chyba w snach…

Po pierwsze napisz do czego potrzebujesz komputer a po drugie podaj markę i nazwę zasilacza oraz płyty głównej.

nie wazna jest cena tylko jakosc podanego wyzej procka i grafiki.

Po co ci tyle Ramu, procek troche słaby jest i grafika żadna rewelacja.

Nie istnieje taki procek a do takiej częstotliwości go nie podkręcisz chyba, że masz w domu wannę pełna ciekłego azotu;-)

Po diabła tyle RAM?

i procesor Athlon x2 5600+ dual core istnieje na 100%

Ale nie z częstotliwością 5,6 GHz

istnieje ale on ma bodajże magistralę 2.2ghz ;]

8gb ramu ? :open_mouth: 4gb to dużooo

Tak, i ma po podkręceniu 10 GHz i wystarczy dmuchanie na niego aby to schłodzić :wink:

Krótko mówiąc - jeśli ktoś Ci wciska taki zestaw to wciska Ci KIT

sluchaj, ja nie wiem jaka ma czestotliwosc, dostalem telefon, mozliwe ze sie cos pomylilo, tez wydawalo mi sie to dziwne po komputer jest ogolnie tani…

telefon od tzw. “Saszy” kolegi, który ma plecy w ruskiej maffiji xD :wink: :wink: :wink:

karta graficzna jak już to HD 4890 albo GTX 295

Tani bo płyta jakaś słaba a zasilacz to pewnie no-name

Jest tani bo jest przeciętny na dzisiejsze czasy a procek Athlon X2 5600 ma 2 800 MHz i mimo, że ma 2 rdzenie to czestotliwości nie wolno dodawać!

pogrzebałem trochę w necie i podobno ten procek ma 2.8 Ghz, i ufaj tu sprzedawcy…

a to ktoś do ciebie zadzwonił czy co ??

z mango ??

Ale z częstotliwością 5,6 GHz tylko w Twoich snach . :wink:

Dodane 08.05.2009 (Pt) 23:10

Tak jak napisałem wczesniej - sprzedawaca wciska Ci kit i dodaje częstotliwości rdzeni (stąd wyszło mu 5,6 GHz) Odpuść sobie takiego sprzedawcę bo nie ma pojęcia o tym co robi.

Tu masz krótką charakterystykę tej karty graficznej: http://www.idg.pl/news/340915/Nvidia.po … y.100.html

Komputera nie kupuje bo ma 64 bitowy procek i system, znajde sobie cos ciekawszego na 32 bit :slight_smile: dzieki za pomoc