Co sadzicie o tym telefoni

NEC e228 -

http://www.allegro.pl/show_item.php?ite … s%C5%82any.

45947884

nie wiem czy warty swojej ceny ale wyglada i z tego co jest napisane to calkiem calkiem…

Ma dużo bajerów. Telefon jest OK i cena też.

Fajny, cena jakaś taka mala, ale… Jeżeli nie przeszkadza ci, ze nie ma

Bluetootha i irdy to możesz wziąść.

Kompletnie Cię nie rozumiem :shock: :shock: :shock: :shock: Przechodzisz samego siebie :o

telefonik wygląda elegancko, cene ma niezłą, tylko moim zdaniem to ze nie me irdy troche go przekreśla. Uważaj też na to żeby Cie sprzedawca nie wykołował z kasą…pytanie tez skad ma tyle tych telefoników…???

:o Nic tylko brać. Telefon bardzo fajny. Za taką sumę to można nawet dwa kupić. Promocja niezła :slight_smile:

musisz doszyć dodatkowa kieszeń bo on jest strasznie duży i z simlockami jest w nim nieciekawie ja bym nie polecał bo ja wole znane i sprawdzone firmy takie jak nokia siemens itd.

Sagem, Motorola, SE :mrgreen:

Tylko, że to jest możliwe bez żadnych “sposobów” :shock:

Telefonik całkiem niezły ale mam wątpliwości co do jego baterii i jest troszke duży :slight_smile:

To jets jego chyba jednya wada ze jest duzy :frowning:

NIE KUPU8JCIE TAKIEGO BADZIEWIA, TO JEST TELEFON KTÓRY KOSZTUJE JAKIES 70ZŁ NA POLSKIE, SA SPROWADZANE Z ANGLII GŁÓWNIE I TRZEBA SCIAGAC SIMLCOCKA DODATKOWO A TELEFONY SA DO KITU, MIAŁ GO MÓJ KUMPEL I SIE GO POZBYŁ, WYŁĄCZAŁ SIE BATERIA LEDWO 1,5 DNIA TRZYMAŁA, PRZERYWAŁO W CZASIE ROZMOWY(choć to raczej wina sieci była). ZARAZ SPRÓBUJE WAM ZNALEŹĆ PRAWDZIWA CENE TEGO TELEFONU. ALE NIE RADZE MA BAJERY ALE JEST DO KITU, TO JEST ROBIENIE LUDZI W BALONA WIEM BO MIESZKAM W LONDYNIE I JUZ DAWNO BYM MIAL TAKI TELEFON ALE WIEM ZE TO KICHA

fhone5ga.th.jpg

DLA PORÓWNANIA TEN TELEFON jest 2 razy mniejszy i o wiele lepszy jesli juz, a widziałem go za 60 funtów czyli jakies 360zł

albo ten:

telefon9am.th.jpg

----- Post 2 ------------

Teraz masz twój teefon w osobnym wątku, znalazłem po półgodziny poszukiwań, nawet go nie ma w ofercie, popatrz:

nec8qw.th.jpg

jak widzisz teloefon kosztuje jakies 120zł i musisz dokupić voucher za jakieś 100zł,ale sam telefon kosztuje grosze teraz porównaj to sobie z ofertą z allegro i tymi telefonami wyżej. Powiem ci jeszcze ze te telefopny wyżej były z kilka miesięcy tem,u za 250zł, troche podrożały ale jak juz masz kupić to nec ten czarny z otwierana klapka, jest stisunkowo mały bo go trzymałem w rekach ale ta cegła to powinna nie trafiac do produkcji, jest naprawde duzy. Mam nadzieje ze pomogłem, wybór nalezy do ciebie.

PS. aha zapomnaiełm dodać ze ten Nec E338 czarny za 84 funty ma wliczony vouvher czyli normalna cena to tak jak mówiłem 60 funtów czyli 360zł, to samo tyczy się tej motoroli za 64 funty czyli cena jest 300zł

no i super dzieki sliczne bo tak by mnie w balona zorbili no faktycznie duzy dzieki lipa i tyle a czy jest mozliwosc u ciebie zamówinie jakigos telefonu czy jak masz tam znajomosci bys mógł sprzedawac nono fajne macie telefonu U nas Nokia rzadzi

Ja sie tym nie zajmuje, bo nie mam powiazań w polsce z nikim kto by sie tym zajmował. Pozatym tak jak mówie jesli bym zaczął je sporzedawać to po kilku miesiacach ludzie by zobaczyli co to za badziew i dali by sobie spokój a reszta telefnów jest droga więc nie ma zbyt dużego asortymnetu poza kilkoma.

Troszeczkę za duży jak dla mnie :evil:

Dyskusja odnośnie oprogramowania zakupionego na allegro jako OT :arrow: Zsyp

:arrow: mateo515

Cytowany przez Damiana post również leci jako kompletnie nieczytelny.

I radzę zerknąć do stronki do której masz baner w moim podpisie. Jeżeli nadal będziesz tak pisał dalsze posty będą leciały bez najmniejszego komentarza.