Co sądzicie o tym zasilaczu?

http://allegro.pl/item179532636_fortron … oclaw.html

Zasilacz ten ma ciągnąć komp o takich parametrach:

Duron 1Ghz

Jetway v.266B

WD Caviar 80 Gb 7200obr/min

Riva32MB M64 TNT2

Lg Jakaś tam nagrywarka DVD

Jakiś zwykły napęd CD (piszę jakiś bo to stary sprzęt ale potrzebny)

Kieszeń na dysk i czasami w tej kieszenie staruśki dysk Samsung SV1022D.

Dodatkowy kontroler USB 2.0 pod PCI

No i to by bylo chyba na tyle, a no i jeszcze floop.

Czy ten zasilacz bedzie do tego wystarczający, a no i czy jest cichy jeśli ktos wie :smiley:

Z góry dzięki za odp.

Wesołych Świąt :smiley: :spoko:

na pewno do Twojej konfiguracji wystarczy, cichy powinien być bo wszystkie z jednym wiatrakiem 12 cm są ciche / chyba że na łożyskach coś będzie nie tak tzn. ślizgowe /, tylko ta gwarancja nie za długa, no i na przyszłość gdybyś chciał zmienić płyte na nową nie ma on 24 pin ATX i wtyczek do zasilania SATA / weź przejściówkę jak dają /, ale na dzisiaj na pewno Ci wystarczy.

350 wystarczy 8)

Heh wiem, ale wrazie co wolę mocniejszy a to tylko 15 zł różnicy :smiley:

Aha i jeszcze jedno, na hardzie sie nie znam dlatego wolę się dopytać :smiley:

Coś czytałem o tych liniach +12v czy coś takiego i wszędzie piszą że tam coś może nie pasować itp.(nie chodzi o mnie ale czesto piszą że coś może nie być tak więc tak pytam, czy to będzie dobre :d )

Aha i jeszcze jedno mam taką chorą obudowę, że zasilacz się do niej nie zmieści. Czy może stać na górnej blasze obudowy ??

Tak.

na górnej obudowie zawsze może stać jeśli tylko kable dostaną do gniazd, a 12V to standardowy moleX 4-pinowy od lat stosowany i wszystko musi pasować, chyba, że chodzi o wtyczkę Pentium, ale ten zasilacz ją ma, a Tobie w tej konfiguracji nie jest potrzebna do niczego.

Jeśli będziesz zmieniał sprzęt np coś na Athlonach 64 to zmiana zasilacza będzie konieczna ten ma 15A na +12 (nowe kompy ciągną gł z tej linii), Twój komp pobiera z +5, ten FSP ma mocną +5V 40A.

Czy to dobrze ??

Bo chyba zamawiam :smiley:

Twój komputer ciągnie głównie z linii +5V a taką mocną ma Fortron 400

Fortron 350W ma mocniejszą linie +12V - lepszą do nowych kompów - a słabszą +5V.

Możesz śmiało zamawiac. :wink:

Już zamówiony :smiley:

Na piątek ma być :smiley: