Co sądzicie o Wndows Millenium Edition?

Mam takie pytanie dla tych którzy pracowali na tym systemie operacyjnym…Co o nim sądzicie??jak się sprawuje i wogole bo niektórzy mowia ze to ■■■■ ale chciałbym znac wasze zdanie :slight_smile: PS nie chce zebyscie mi podawali jakis linki z opisem systemu tylko chce znac wasze zdanie na temat tego oto systemiku :smiley:

98 troszke ubarwiony ale nawet nie był taki zły :slight_smile:

U mnie się cały czas wieszał :confused:

Nie no moim zdaniem Me to pomyłka… ze sterownikami miałem ciągle jakieś problemy… o stabilności mogłem tylko powiedzieć że jej nie było… 98 działał mi lepiej…

System bardzo dobry, jednak ma czasami kłopoty ze sterownikami.

Podczas pierwszej mojej instalacji tego systemu miałem same problemy - wieszał się , bluescreeny, lecz pózniej gdy dobrałem odpowiednie sterowniki wszytko chodziło idealnie.

Polecam

Niewiele się różni od 98, myśle, że niewarto, napisałbym więcej ale ten system miałem 2 lata temu i nie pamiętam dobrze…

Wiesza sie! !!

Jedyny system MS o którym mogę się wypowiedzieć tylko i wyłącznie negatywnie.

pracowałem na nim ok 3 lat, sprawia troszke problemów, zapewnie nie jest tak stabilny niz 98Se.

Pracowałem na nim w gimnazjum 3 lata i powiem tak: strasznie to wolne i strasznie często sie wieszało(komputery mieliśmy całkiem szybkie więc to nie ich wina). Te dwie sprawy mnie do niego zniechęciły.

Oczywiście do windowsa xp home: ME się nawet nie umywa. To zupełnie inne bajki. XP jest niedoścignionym wzorem MS(nie róbmy dyskusji że linuxy są wzorem, to tylko moje zdanie :lol: ).

Jeśli pytasz się co o nim sądzimy to pewnie planujesz jego zakup (allegro?).

W takim przypadku lepiej jak kupisz XP i puścisz go na swoim kompie (jeśli jest słaby to wyłaczysz efekty graficzne i pójdzie) lub jakąś dystrybucję linuxa.

według mnie win me mimo swojego wieku jest dobrym systemem operacyjnym tylko zalezy dla kogo powtorze slowa JNJN

A ja powiem tak.

System dobry, ale…

  1. Widziałem, że np. niektóre gry nie obsługują Windows ME (czemu nie wiem)

  2. Działa stabilnie (lepiej niż 98 ), wiem że to się kłóci z powyższymi opiniami, ale jak się go dobrze skonfiguruje to bije 98 na głowę.

  3. Problemów ze sterownikami nigdy nie miałem.

  4. ad 2. Najważniejszą rzeczą w nadaniu systemu stabilności to wyłączenie przywracania systemu. Dlaczego? Bo zajmuje za dużo miejsca, praktycznie nie jest w stanie przywrócić systemu (!?), przez to WinME działa bardzo niestabilnie.

  5. Dawno miałem ten system, od kilku lat siedzę na XP, więc nie pamiętam co jeszcze dobrze byłoby skonfigurować.

Na pewno w funkcjonalności ceniłem ME o wiele wyżej niż 98

Dokładnie tak samo uważam,niektore gry,które na xp chodza na me nie smigaly,system u mnie był o wiele bardziej stabilny niz 98,ale do perfekcji mu brakowało (miałem go jakieś 3-4 lata temu więc juz trochę słabo pamiętam),ot taki multimedialny ulepszony 98,jeśli nie zalezy Ci na multimediach jak w xp to zainstaluj sobie może 2000,najstabilniej u mnie śmigał tylko,że strasznie niewygodnie mi się w nim robiło cokolwiek,no cóż kwestia przyzwyczajenia po prostu :wink:

P.S.Sorky,że tak wszystko upchnalem w jednym zdaniu i mogłem się gdzieś w czymś po drodze rąbnąć ;]

me to najgorszy windows jaki może być (nie licząć wcześniejszych niż 98),a 2000 jest najlepszy :slight_smile:

ja na 98 Pracowałem 2 miesiace i incydent z nim przyprawił mnie o nerwice setki stron www o optymalizacji tego syfu, nic nie dały, i kasa wywalona w błoto. Odradzam zawsze uzywania tego systemu i teraz zrobie tak samo. A jak słysze komentarze ze ME nie jest taki zły to mnie bierze ME ga złość. I to na tyle mojego wyst.apienia :slight_smile:

niezły system ale miałem z nim dużo problemów , pracowałem 1 rok z nim jakby co :stuck_out_tongue:

przez niego nie mogłem zainstalowac strerów do kamerki i w ogóle jakoś zamontować tą kamerkę internetową :expressionless: to własnie zmusiło mnie do instalacji winxp

drugi powód to to że coraz więcej gier które teraz wychodzą wymagają windowsa 2000 lub xp

trzeci powód : dużo przez niego różnego syfu przepuszcza , nie ma to jak aktualizacje windowsa xp :stuck_out_tongue:

No to podałeś dowodów na to, że hej.

No to Ciebie weźmie jeszcze raz, ponieważ ten system (ME) zawieszał mi się o wiele, wiele rzadziej niż 98 i według mnie jest wygodniejszy od 98, jeśli tylko wyłączyło się to niedziałające przywracanie systemu.

Tak żonglowanie sobie zainstaluj ten, zainstaluj tamten. Wiesz system kosztuje 400-600 zł więc ja myślę, że ta rada przyda się tylko wówczas, gdy dana osoba nie zakupiła już systemu.

Najlepszym rozwiązaniem dla autora wątku jest zainstalowanie Win 98SE + Nieoficjalny SP2:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=772&t=35

W efekcie otrzymujemy praktycznie pełną funkcjonalność win ME i stabilność win 98SE. Czyli wilk syty i owca cała 8) .

Jak by ME był taki doskonały to MS tak szybko nie wycofał go z dytrybucji. A nieśmiertelny WIN98SE można kupić do dzisiaj 8) . Co chyba świadczy samo za siebie :!:

http://tbk.pl/product_info.php?products_id=145435

Autor wątku jeszcze nie zakupił tego systemu albo coś mi umknęło,chce tylko znac nasze zdanie na temat ME :lol:

w takim przypadku otrzymuje sie windowsa 98 ze stabilnascia win xp czyli zawiecza za zawiechą