Co sądzicie o wybuchu

… Komórki MOTOROLA V300 ??

wszystko opisane jest TUTAJ

Ja niby nie wieże w to ale teraz chce sobie ją kupić ale jednak pojawiają się niepweności czy jednak go kupić !!

To co oni tam zamontowali? :x

Albo brednie piszą…

Widocznie jakaś trafna :frowning: :cry:

Niepokojąca sprawa… :?

ale to jest naprawde dziwne!! Jakim cudem telefon mógł wybuchnąć ?? Sam z Siebie?? Oj podjołem decyzje precz z tm telefonem! Jeszcze mi wybuchnie i będzie lipa! :stuck_out_tongue:

:hahaha:

wniosek z tego tylko jeden ze modele Motorola V300 sa bardzo niebezpieczne groza eksplozja :smiley: :smiley: :o

Wydaje mi się,że był to pojedyńczy przypadek,także niema obaw :slight_smile:

Specyfika powyższej dyskusji nie klasyfikuje tego tematu do działu technicznego.

Dlatego :arrow: Na luzie

Śmieszna sprawa ja troche w to niewierze jak może telefon wybuchnąć, chyba że ładują w niego dynamit :o

Bateria sie przegzala :stuck_out_tongue:

O kurcze ja mam motorolke.Hm musze sie zastanowic ,ale jak dotad nnic mi w niej nie “tyka” wiec? :smiley:

Przed wybuchem się nie uchronisz, ale jedna rada ode mnie - nie noś komórki poniżej pasa :smiley:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Nigdy nie kupujcie Motoroli :!:

No rzeczywiście dziwna sprawa :lol: pojedyńczy przypadek a Wy już nie chcecie motoroli ?? bez przesady :lol:

i tak też zrobie!! nie kupie jej!! :stuck_out_tongue: Kupie jakąś inną !!

Nawet nie wiesz Speed, że prawdopodobnie napisałeś prawdę.

Zwarcie baterii, prawdopodobnie spowodowało przegrzanie jej i nastąpiło to co nastąpiło!

Np. jajko wsadzone do mikrofalówki po dojściu do momentu krytycznego wybuchnie, może i z tą baterią było podobnie.

Ach te baterie :lol:

siła rzeczy martwych;]

pozdro

Kerimus,przestań,bo zaraz dzieciaki wezmą jajka i powsadzają do mikrofalówki :smiley: