Co sądzicie o zasilaczu Tracer 4Life LUCYFIRE 450W

Witam :lol: Kupuję zasilacz do mojego kompa.

Wybrałem ten zasilacz: http://allegro.pl/item113972057_okazja_ … ichy_.html

Co o nim sądzicie?? Czy jest on lepszy od fortrona 400w??

Proszę podawać swoje propozycje.

Proszę pamiętać o tym że zasilacz ma być w cenie do 100zł.

Ps.Na innych forach mówili mi że to dobry zasilacz w tym przedziale cenowym.

Proszę o szybką odpowiedź.

Konfiguracja mojego kompa:

Athlon 3000+ venice s.939

ASRock K8 939Dual-SATA2

Connect 3d radeon x800gto 256mb 256bit

Patriot 2x 512mb

Nagrywarka cd-rw

dvd-rom

stacja dyskietek

Pozdrawiam. PPP32 :twisted:

Zmień tytuł na konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Miałem do czynienia z kilkoma modelami tracera i raczej wypadały słabo. Nie wiem dokładnie jak sprawuje sie ten zasilacz, ale raczej bym odradzał jego kupna, lepiej dopłacić i kupić coś markowego, lub wziąść fortona, który jest w podobnej cenie.

Fortron nie ma złącza sata. A nie chcę się bawić w żadne przejściówki.

Faktycznie jest przy tym tyle pracy :o Wolisz mieć dobry zasilacz bez złacza sata czy cienki z kablami serial-ata?

Miałem tracera i ajkoś się nie soprawdził. Podobnie jak Tommekx polecam Foratrona lub coś droższego. A co sądzicie o Qoltecu ?? Tzn. Chodzi mi o to co sądzicie o samej firmie ??

Szczerze, to pierwszy raz słysze.

Jeśli chodzi o

to TUTAJ MASZ O TYM TROCHĘ. Jeśli chodzi o temat. Miałem Tracera i musiałem go zmieniać po 1 miesiącu. Poprostu się spalił :(. Więc mam co do niego raczej złe odczucia. Zgadzam się, że

Zawsze możesz coś droższego wybrać, z tym, że to wszystko zlaeży jakiego masz kompa… W twoim zestawie raczej sprawdziłby się Foratron…

Pozwole sobie zacytować zdanie ze strony pclab.

A jeśli chodzi o huntkey to produkty tej firmy sa dobrej jakości w rozsądnych cenach.

A czy przed tym jak się spalił to jak działał. Stabilnie? Czy jak. Proszę o odpowiedź.

PS. A z tymi przejściówkami to jak to jest??Trudno się je montuje? Również proszę o odpowiedź.

Edit:

Ale ten tracer ma 3 lata gwarancji, a więc to mówi samo za siebie. I jeszcze jak siadnie to dostajesz od razu nowy. Co o tym sądzicie? Fortron ma tylko 1 rok i do tego jest leżakiem magazynowym(a są o tym różne opinie).

Proszę was o szybką odpowiedź.

Pzdr

No nie działał za dobrze… Miałem z nim problemy, głośno chodził nie polecam. Obecnie ma Qoltec. Ja wybrałbym Foratron mimo to, że ma tylko rok gwarancji. Na tym forum znajdziesz raczej same pozytywy apropo tego zasilacza. Poczytaj inne tematy na temat Foratrona to uzyskasz odpowiedź :d

Chyba fortrona, a poza tym mam takiego “leżaka” i sprawuje się wzorowo.

Jest to takie trudne jak podpięcia zasilania do nagrywarki, więc sam sobie odpowiedz.

Faktycznie odradzam ten model :mrgreen: mógłby już mieć SATA

Który model i co ma do tego złącze sata. Pewnie nawet nigdy nie widziałeś tego zasilacza(jeśli chodzi o fortrona) a tym bardziej go testowałeś, a stanowczo go odradzasz. :x

:shock:

http://allegro.pl/item113421047_profesj … pci_6.html

zjada tego Tracera na śniadanie

Model 350W ma, niestety wersja 400W nie posiada :?

wersja 400W jest dobra do starszych komputerów :wink:

Do tego to tylko 350W MDN® jeśli chodzi o Fortrona