Co sądziecie o grach z serii hard truck

Ja uważam że super. KLIK Na dole macie inne części z serii.

Jak dla mnie nieciekawe.

Grałem w Hard Trucka 1 i 2 i stwierdzam,że jedynka była lepsza. Gierke oceniłbym na 8. Grafika nie na nasze czasy! :?

Nigdy w to nie grałem, więc nie mogę się wypowiedzieć, jak się w to gra.

Ale sam pomysł jest naprawdę świetny.

Jeśli tylko dobrze dopracowali fizykę jazdy i nie spaprali dźwięków (nie wyobrażam sobie takiego monstrum bzyczącego jak byle osobówka), to musi być świetne.

Hehe ostro pocinałem w Hard Truck 2 i King Of The Road ( ulepszona dwójka) bardzo fajna gierka która wciąga. Te nowe części co wyszły to już się nie powinno nazywać HARD TRUCK !!

King of the Road jest i tak bezkonkurencyjny :smiley: przegrałem dobre kilka godzinek :lol:

Podobno ta ma być super KLIK . Lepsza od wcześniejszych i jest wyprodukowana prze ruskich. Jeżeli obejrzycie trailer to gały wam opadną, znakomita graika i wiel fajnych rzeczy.Tu macie link to tego filmu http://members.lycos.co.uk/hardtruckfor … php?id=006.

A tu linki [KLIK](http://members.lycos.co.uk/hardtruckforum/articles.php?id=6& ord =1101924408) do wywiadów. Warto poczytać.

Ta gra będzie jedną z moich ulubionych już zacieram na nią rece

Ja osobiście nie polecam.

ja też lubie takie gry King of The Road wspominam bardzo miło świetna gierka poprostu jazda wielkimi olbrzymami na kompie jest świetna( a co dopiero naprawdę… :stuck_out_tongue: )

grałem we wszystki części gryż jestem pasjonatem ciążarówek, gra nie tyle dobra grficznie etc. co bardzo wciągająca. Najbardzie podobała mi sie oczywiśie werjsa King ofthe road. Grałem też w podobną grę Big Mutha Trucker ale ona opiera sie przedewszystkim na wyścigach TIR’ów

W 1 gralem kilka miesiecy a w 2 kilka dni :slight_smile: 1 mnie bardziej zaciekawila nie wiem dlaczego :stuck_out_tongue:

Hard Truck Pedal to the metal grałem i bardzo mi przypadł do gustu a to nowa to będzie exstra gra :smiley:

Moim zdaniem mimo swojego wieku King of the Road jest i tak najlepsza 8)

A ja niedawno natrafiłem na trial wersji (chyba) jakiegoś Hard Trucka, nazwa 18 Wheels of Steel - Across America od razu mi sie skojażyło z Hard Truck 18 Wheels of Steel który nie był za genialny ale zainstalowałem, włączyłem i po prostu cudo, polega na tym co Hard Truck 18 coś tam tylko grafa 3 razy tyle :smiley: :smiley: potem gdy ponownie chciałem zagrać przeraziłem się, że z mojego czasu gry w trialu zostało 1:08; minuta i osiem sekund…