Co sądziecie o grach z serii hard truck

(E Chomik) #1

Ja uważam że super. KLIK Na dole macie inne części z serii.

(boczi) #2

Jak dla mnie nieciekawe.

(Chees) #3

Grałem w Hard Trucka 1 i 2 i stwierdzam,że jedynka była lepsza. Gierke oceniłbym na 8. Grafika nie na nasze czasy! :?

(Magik) #4

Nigdy w to nie grałem, więc nie mogę się wypowiedzieć, jak się w to gra.

Ale sam pomysł jest naprawdę świetny.

Jeśli tylko dobrze dopracowali fizykę jazdy i nie spaprali dźwięków (nie wyobrażam sobie takiego monstrum bzyczącego jak byle osobówka), to musi być świetne.

(Czr R1) #5

Hehe ostro pocinałem w Hard Truck 2 i King Of The Road ( ulepszona dwójka) bardzo fajna gierka która wciąga. Te nowe części co wyszły to już się nie powinno nazywać HARD TRUCK !!

(Wwerewolf2) #6

King of the Road jest i tak bezkonkurencyjny :smiley: przegrałem dobre kilka godzinek :lol:

(E Chomik) #7

Podobno ta ma być super KLIK . Lepsza od wcześniejszych i jest wyprodukowana prze ruskich. Jeżeli obejrzycie trailer to gały wam opadną, znakomita graika i wiel fajnych rzeczy.Tu macie link to tego filmu http://members.lycos.co.uk/hardtruckfor ... php?id=006.

A tu linki [KLIK](http://members.lycos.co.uk/hardtruckforum/articles.php?id=6& ____ord____ =1101924408) do wywiadów. Warto poczytać.

(Czr R1) #8

Ta gra będzie jedną z moich ulubionych już zacieram na nią rece

(Damian) #9

Ja osobiście nie polecam.

(Minio Dp) #10

ja też lubie takie gry King of The Road wspominam bardzo miło świetna gierka poprostu jazda wielkimi olbrzymami na kompie jest świetna( a co dopiero naprawdę.... :stuck_out_tongue: )

(Kiepas) #11

grałem we wszystki części gryż jestem pasjonatem ciążarówek, gra nie tyle dobra grficznie etc. co bardzo wciągająca. Najbardzie podobała mi sie oczywiśie werjsa King ofthe road. Grałem też w podobną grę Big Mutha Trucker ale ona opiera sie przedewszystkim na wyścigach TIR'ów

(Romek1990) #12

W 1 gralem kilka miesiecy a w 2 kilka dni :slight_smile: 1 mnie bardziej zaciekawila nie wiem dlaczego :stuck_out_tongue:

(Del15piero) #13

Hard Truck Pedal to the metal grałem i bardzo mi przypadł do gustu a to nowa to będzie exstra gra :smiley:

(Wwerewolf2) #14

Moim zdaniem mimo swojego wieku King of the Road jest i tak najlepsza 8)

(Ford Fokus) #15

A ja niedawno natrafiłem na trial wersji (chyba) jakiegoś Hard Trucka, nazwa 18 Wheels of Steel - Across America od razu mi sie skojażyło z Hard Truck 18 Wheels of Steel który nie był za genialny ale zainstalowałem, włączyłem i po prostu cudo, polega na tym co Hard Truck 18 coś tam tylko grafa 3 razy tyle :smiley: :smiley: potem gdy ponownie chciałem zagrać przeraziłem się, że z mojego czasu gry w trialu zostało 1:08; minuta i osiem sekund...