Co sądzisz o...?

Ankieta dotyczy samochodu FORD Fiesta.

Czekam na opinie i komentarze.

Poprzedni temat w którym o to pytałem został źle zinterpretowany…

Bardzo dobry , znakomicie się prowadzi,elastyczna skrzynia biegów i świetny ekonomiczny silnik pozwalają cieszyć się każdym przejechanym kilometrem. Wart swojej ceny,gorąco polecam!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a konktretnie to o który mode forda fiesty ci chodzi wiecej info !!

Grudzień 1993

Wersja 3-drzwiowa

Silnik - 1299

No ja już nie moge :hahaha:

Nie oszukujmy się Strumienianinie,ale widze,że naprawde chcesz kogoś “zdenerwować” :lol:

NIe doszukujcie się podtekstu tam gdzie go nie ma…

Pytanie jest jasne i oczywiste

Nietylko w swojej! !!

Taaak… :?:

I może jeszcze powiesz,że to jest tulko zbieg okoliczności :

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … highlight=

Wybacz…ale tym razem Ci się nie udało.

Damian jak się nie znasz na samochodach to nie zabieraj głosu! :wink:

Tu również pytałem o samochód. Nie moja wina, że fiesta skojarzyła sie niektórym userom z naszym moderatorem. Jak już tłumaczyłem Fieście - gdybym pisał o nim nie napisałbym w ankiecie “są z NIĄ problemy” tylko z NIM

Dobra…Siedze cicho,bo to i tak niema sensu :x :roll: Niech się dzieje wola nieba…

Dla mnie temat jest jasny i przejrzysty, nie robmy sami jakiś podtekstów :lol:

Fiesta jest niezły ale są lepsze Fordy :smiley: Ogólnie to może byc to taki średniak :wink:

Czy mogłby mi ktos podac ranking najlepszych stron poswieconych motoryzacjii? chodzi mi o te strony ktore przedstawiaja nowe samochody testuja prezentuja oraztakie rzeczy :] poniewaz po długiej przerwie chce znowu powrucic do interesowania sie motoryzacja… :smiley:

…z nią się zawsze zgadzać trzeba :smiley: A fiesta jest nawet fajnym samochodem :smiley: podoba mi się, mały zwrotny i wogóle jak dla jednej osoby to wystarczy

Jak dla mnie to lipa bez obrazy ale taki jest moje zdanie :slight_smile: ani wygląd ani to co jest pod maską nie przyciąga mojego oka :smiley: osobiście odradzam kupna (sąsiedzkie doświadczenie) :smiley:

nom fista to żaden cód - jeśli chodzi o ten rocznik to jest wiele innych lepszych :slight_smile: ale zapewne cene ma konkurencyjną względem nich, a to też ważne.

Ford Fiesta, dobre małe autko. :stuck_out_tongue:

Ja powiem tak: Opel i Ford /cenzura/ wort, a Fiat ich brat.