Co się bardziej opłaca w domu? Laser czy plujka?

Ostatnio bardzo staniały drukarki laserowe. Porządnego lasera do domu można kupić już za 250zł (mono) lub 888zł (fajna cena, no nie? - kolor). Koszty eksploatacyjne powinny być znacznie niższe. Może więc opłaca się wydać jednorazowo trochę więcej, by w dłuższej perspektywie mieć tańsze wydruki?

tak jeżeli bedziesz używał jej w firmie bo do domowych wydruków moim zdaniem atramentówka wystarcza - co do kosztów do nie jest tak ze laserówka jest tańsza zadzwoń sobie do serwisu i spytaj sie ile kosztuje wymiana i sam toner

Zgadzam się z przedmówcą. Do domu starczy atramentówka.

W przypadku dużej ilości wydruków zdecydowanie drukarka laserowa. Osobiście używam takowej w domu i nie wyobrażam sobie powrotu do drukarki atramentowej. Jeśli już to raczej zmiana na kolorowy laser. Banalnie niskie koszty eksploatacji, szybki wydruk to nierzaprzeczalne zalety drukarki laserowej. Nie bez znaczenia jest także trwałość wydruku. Nic się nie rozmaże

Generalnie drukuje się chętnie :slight_smile:

czarno biały laser jest bardzo tani w eksploatacji a koszt strony kolorowej w laserowej drukarce wacha się między 0,50 zł a 1 zł więc jest trochę drogo jak na domowe zastosowanie…

ja niezaprzeczalnie wybrałbym laser, sam używam samsunga ml-2250 - ma toner na 5000 kartek, jest czarno biały ale mi to wystarcza, kupiłem go ponad rok temu i ciągle chodzi, drukuje dużo (około 30kartek dziennie)

Miałem i laser i atramentówe. Atramentowa była z lexmarka, pochodziła ze 2 miesiące i sie XXXXX . :-x A laser ma już dobre 3 lata i chodzi jak marzenie, nie ma z nim żadnych problemów. Wnioski nasuwają się same. :o

Jeszcze jeden taki tekst i zapoznasz się z regulanimowymi konsekwencjami niewyparzonego języka

Sdar :evil: