Co się dzieje jak się wykorzysta 200MB w testowaniu łącza?

Testuje internet z Cyfrowy Polsat i zapomniałem, zapytać sprzedawcy co się dzieje po wykorzystaniu 200Mb. Czy po wykorzystaniu net przestaje działać czy nadal działa, z tym, że za dodatkowe megabajty będę musiał zapłacić. Orientuje się ktoś w tym?

Mam jeszcze jedno pyt. jak brałem net na próbę to podpisywałem papierek i z dowodu mnie spisali. Czy jak będę oddawał net to czy powinni mi dać jakieś potwierdzenie, że modem oddałem?

Przeczytaj w umowie lub zadzwoń do BOKu. Obstawiam ze jest ograniczenie limitu szybkości łącza.

Jw., przeczytaj w tym “papierku” co jest dokładnie napisane.

Papierek to oni mają, pisało tam tylko, że zwrócę modem w takim stanie co go dostałem.

Ale jakąś umowę chyba podpisałeś. MUSI być jakiś zapis choćby w stylu - "pozostałe informacje w regulaminie dostępnym pod… ".

o ile u innych mobilnych operatorów prędkość spada po przekroczeniu limitu to w cyfrowym polsacie trzeba placić za pobrane dane po przekroczeniu limitu tak mi sie wydaje zadzwoń na biuro obsługi żeby nie nadziać sie na dodatkowe koszty

Podpisywałem, tylko że zobowiązuje się zwrócić sprzęt w takim stanie jak otrzymałem.

Jak oddawałem modem to nikt nie sprawdzał ile MB wykorzystałem a pismo, które podpisałem dzień wcześniej zostało zniszczone.

Niestety w szkole nie piszą jak przeczytać umowę tylko różne rzeczy takie :biologia,po…