Co się dzieje w przypadku błędnego/wybrakowanego adresu?

Witam, czekam na przesyłkę, ale obawiam się, że mogą być problemy, ponieważ przez nieuwagę napisałem w emailu Spółdziecza zamiast Spółdzielcza. Czy przesyłka dojdzie w takim przypadku, czy zostanie odesłana do nadawacy?

Jeśli podałeś poprawny numer domu to dostawca powinien się zorientować, że chodzi o ulicę Spółdzielczą. Sam nie raz popełniałem takie gafy i zawsze dostawałem przesyłkę.

Ja kiedyś podałam ulicę Jagielińską,a powinna być Jagielońska i doszło :mrgreen:

Tak, cała reszta jest poprawna :slight_smile: Dzięki za odpowiedź :stuck_out_tongue:

powinna być Jagiellońska - przez 2 l, ale i tak by doszło :slight_smile:

problemy by były przy błędnym kodzie pocztowym, sam to przeżyłem już ze 4 razy, raz pomyliłem sie ja 3 razy ktoś z komputronika :smiley: i w takich wypadkach kurier odsyła paczkę do sklepu :smiley: wydaje mi sie że z literówką problemów nie powinno być

Z tego co wiem, jak jest błędny kod, poczta szuka adresata po miejscowości.

to dlaczego DHL nierobił tego? :slight_smile: zwracali paczke do nadawcy :smiley: bo taki adres jaki byl podany z kodem w dany miescie po prostu nie istniał

A może ktoś od kogo coś kupiłeś przy adresowaniu sie skapnie i adres napisze dobry :slight_smile: