Co się dzieje z aliexpress.com? - Nie mogę oglądać stron produktów

Może śledzące parametry z linka dokopiowały jakieś ciasteczka lub localStorage…?

U mnie znowu się kiełbasi, wchodziłem w obsługę klienta, ale nie mogę się tam doszukać opcji zgłoszenia problemu z funkcjonowaniem samej strony.

1 polubienie

Cześć spróbujcie zmienić ustawienie w preferencjach cookie na głównej stronie aliexpress, u mnie! pomogło zobaczy na ile. Należy zmienić ustawienie i odświeżyć przeglądarkę. Dajcie znać czy pomogło.

W razie czego wcześniej odinstalujcie i zainstalujcie na czysto przeglądarkę.

@bartomir.bs
Jadą samochodem informatyk, mechanik i chemik. Nagle staje im auto i mechanik mówi:
-Coś z silnikiem!
Chemik na to:
-Paliwo jest złej jakości.
Informatyk:
-Wsiądźmy i wysiądźmy może to coś da…

@Juche Ja na Twoim miejscu nie kombinował, tylko pod “Contact Customer Service” jest “chat now” i wybrał ustawienia związane z kontem (i “account settings”), bo tak jest (a widocznie nie przewidzieli takiej opcji siłą rzeczy nie ma “dobrego” wyjścia), bo jeśli dobrze kojarzę, to faktycznie jest to błędne działanie strony , tak jak mówisz ale “pod wpływem|” konta, tzn. po zalogowaniu - więc to Twoje konto coś źle działa. Jeśli to jest złe działanie, to Ciebie pokierują lub przełączą do odpowiedniego działu.

Może źle to wyraziłem (lub zły sposób - więc wtedy przepraszam) ale najlepszą opcją w Twojej sytuacji (przynajmniej z tego co mi się wydaje) jest po prostu kontakt z obsługą Aliexpress, bo to jest:

  1. Problem u nich, więc są najbardziej kompetentni.
  2. Specyficzny problem u Ciebie, związany tylko z stroną aliexpress, więc nawet tu, to ich obsługa jest bardziej kompetentna, bo jest większa szansa, że to się spotkali z takim samym problemem, niż my jako forum. Najmocniej Was koledzy przepraszam i nie jest to złośliwe, po prostu staram się postępować w sposób pragmatyczny. A aliexpress, pomimo swojej popularności u Nas jest mimo wszystko, może nie niszowy ale mamy własne co najmniej równie popularne ale lepiej udokumentowane w Polskim internecie konkurencje. I ja jak najbardziej w Was wierzę, bo sam korzystam z Waszej pomocy, co chyba jest dowodem, że jednak Wam ufam i cenię Waszą inteligencję. Więc proszę o nie obrażanie się czy coś.

A jeśli nie przewidzieli takiej opcji, to trudno i myślę, że najlepiej było by po potraktować jako pochodną jakiegoś problemu, który przewidzieli. A tak mi się wydaje, że jest taka w miarę oczywista opcja, a w razie czego, to Cię pokierują do odpowiedniej osoby.

Pragmatycznie dzielę się rozwiązaniem które u mnie poskutkowało. Jeżeli komuś to pomoże i się przyda to bardzo dobrze, zawsze to jakaś ścieżka rozwiązania problemu nawet jeśli nie wszędzie zadziała.
A jeżeli coś jest głupie i działa, to znaczy że nie jest głupie.

Jeśli chodzi o dowcip, który napisałem jest czystym skojarzeniem, który po przeczytaniu Twojego komentarza mi się przypomniał i nic więcej.

Ale żeby dla szmelcu aż reinstalować przeglądarkę…

W aplikacji na androidzie od 2-3 godzin też mam ten problem z ładowaniem stron produktow. Na laptopie w Chrome działa normalnie. Ciekawe co się dzieje że każdy ma inaczej… 2 faza chińskiego ataku na Europę?

Chyba europejskiego :eu: na Chiny… :cn:.

Witam, mam to samo w apce Ali. 99% fotek produktów to szare kwadraty z wykrzyknikiem. A jeszcze przed wczoraj było ok