Co się dzieje z DW?

Chyba od trzech dni forum Darkwarez jest niedostępne, a Google milczy na ten temat :frowning: Ktoś się może orientuje, co się stało?
Znacie jeszcze jakieś inne, aktywne polskie forum warezowe?

Wiemy, że dział “Na luzie” ale…
Skoro nie działa to albo przed-weekendowy atak typu na forum, albo ktoś w cholerę w końcu zamknął to.
A nawet jeśli ktoś takie forum zna to tutaj się tego nie dowiesz. :slight_smile:
I uprzedzam pytanie - to tak jakbyś się pytał gdzie i u kogo kupić zielsko.


W szczególności punkty:

Regulamin forum się kłania. Tutaj pomocy na takie tematy nie dostaniesz.

Ale ja do niczego nie linkuję i nie naruszam praw autorskich. Z tym porównaniem do kupowania zielska, to też przesada. Przecież samo forum nie jest nielegalne
Rany, nie spodziewałam się, że tu wszyscy tacy strasznie poprawni :open_mouth:

1 polubienie

Nie napisałem że linkowałaś, tylko ostrzegam wskazując zasady :wink:
Ciekawość co się stało z tamtą witryną w niczym nie przeszkadza, też mnie ciekawi czy się nią zajęli.

Tak, wszyscy tutaj są poprawni. Kwestia wychowania :smiley: Jak mamy ochotę pojeździć Porsche Carrera, ale nam szkoda kasy, to nie rozglądamy się z którego salonu można go podwędzić. Nie pochwalamy takiego zachowania nawet w bardziej błahych sprawach. Tutaj nie chodzi o kradzież chleba z głodu przecież :stuck_out_tongue:

Ja tam się czuję całkiem dobrze wychowana, a nadgorliwość gorsza od faszyzmu :stuck_out_tongue:
Poza tym, nawet bez działu Download, to było całkiem fajne i aktywne forum, gdzie można było sobie pogadać i poczytać ciekawe wypowiedzi, dlatego mi go brakuje

1 polubienie

Jak nie wiadomo - jak wiadomo, co jest powodem:

1 polubienie