Co się dzieje z moderacją?

Kilka ogłoszeń w dziale giełda, każde nieaktualne, moderator zamiast usunąć temat daje #SOA i dalej nic nie robi. Moderacja tutaj przestała istnieć?

Witaj w świecie bez Moderacji, gdzie OT jest mile widziany :wink:
Wybierz pigułkę: czerwoną lub niebieską i zobacz gdzie prowadzi królicza nora :smiley:

Na poważnie, Moderacja jest, ale dostała prikaz rozluźnienia pośladów.

1 polubienie

No dobra, rozluźnili poślady, ale żeby nawet nie kasować raportowanych nieaktualnych postów?
Litości.
A ja narzekałem na Areha i starą zgraję…

2 polubienia

Cieszą mnie Twoje słowa :wink:

1 polubienie

Moim zdaniem moderatorzy nie powinni się zajmować takimi rzeczami, ogłoszenia powinny być czasowe i powinny albo wygasać somoczynnie albo autor powinien mieć możliwość oznaczenia jako nieaktualne. Spróbujemy coś z tym zrobić, niemniej - nie powinna być to robota moderatorów.

@tomekb Tomku, z całym szacunkiem, ale jeśli nie powinno być robotą moderatorów usuwanie, edytowanie czy poprawianie postów na forum, to co w takim razie jest ich robotą? Nie chcę robić gównoburzy, ale to nie jest moderacja tylko kuratela. Moderator jest od poprawiania, edytowania i usuwania treści. Kurator od ostrzegania i karania.

Pomysł z tymczasowością postów w giełdzie - świetny. Oby wszedł szybko w życie.

Swoją drogą, do kogo uderzyć o zdjęcie blokady komentowania na portalu?

Rozumiem, że rozmawiamy tylko i wyłączenie o dziale giełda?
I rozmawiamy o czyichś ogłoszeniach, które przestały być aktualne, bo np. sprzęt się sprzedał?

A za co zostałeś zablokowany? :stuck_out_tongue:

@tomekb Za zrobienie gównoburzy Eimiemu :smiley: Chcałbym powrócić na łono, albowiem działanie na dwóch nickach już wywołuje u mnie rozdwojenie jaźni :smiley:

Oczywiście, że chodzi o giełdę…

No to może nie uogólniajmy tych problemów i nie generalizujmy, giełda to specyficzna sprawa. Zastanowimy się, jak to rozwiązać.

@tomekb a odnośnie mojej blokady? :smiley:

Hej,

+1

Mnie też. :slight_smile:

Ja myślę, że najlepiej napisać do rednacza. :slight_smile: Maciej Olanicki (b.munro): maciej.olanicki@dobreprogramy.pl

Pozdrawiam,
Dimatheus

b.murno został redaktorem naczelnym?! Piekło zamarzło… :poop:

Hej,

Dlaczego? Rozmawiałem z Maćkiem w czasie Cold Zlotu i uważam, że to bardzo konkretna osoba.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Może i tak, nie jestem w stanie oceniać, zresztą nie ma to znaczenia. Zmartwiło mnie z powodu na to jaki ma styl pisania - a raczej jaki miał bo od jakiegoś czasu kiedy widzę jego podpis to nawet nie klikam - i obawiam się, aby to nie stało się standardem DP :wink:
No, ale kończmy OT :wink:

1 polubienie