Co sie dzieje z moim komputerem? :/ Muli nawet po formacie:(

A no racja umknoł mi ten wpis no to może przeskanowanie Spybot - Search & Destroy coś da…

Ale wątpie że to jest syf w systemie bo przeciez napisałem ze muli mi po formacie to czemu miałby być syf w systemie?:expressionless:

lukasz12340 tylko biadolisz, a nie robisz nic, by pozbyć się śmiecia!

Po formacie ludzie mają gorszy syf na kompach, jeżeli nie wyjęli wtyczki od neta podczas instalacji systemu, a Ty wyjąłeś?

Mogłeś zainstalować MyGlobalSearch\bar przy instalacji jakiegoś programu.

Nowy log z HijackThis. Usunąłem wpis my gloobal search. Jak to teraz wygląda?

nie wiem ale może ta poprawka cos da…

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 12:11

Ty masz Viste? czy XP

pewnie te dwa dodatki jakos ci kompa zwalniają ale nie wiem może wyłącz je i sprawdzisz jak ci komp zacznie działać?

:?

P.S Mam XP a to są dodatki od Vista Transformation Pack. Niezwalniają bo komp muli od zrobienia formatu a wtedy ta paczka niebyła zainstalowana.

Zainstaluj poprawkę nic więcej ci nie poradze może za mało masz ramu a ten dodatkowy Vista Transformation Pack zajmuje pamięc RAM :confused:

Mój RAM to 512 MB DDR2

to juz nie wiem co ci muli jeśli jesteś w stanie korzystać z internetu to nie jest tak źle i jeśli masz kilka partycji ustaw sobie defragmentację na noc i może trochę ci to pomoże. Tyle mojej pomocy w tym temacie…

Ale skoro masz taki wpis to musiałeś po formacie instalować VTP, a te wpisy to od sidebara który mi przynajmniej strasznie mulił

W logu:

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę:

i naciskasz X czerwony.

Uruchamiasz HijackThis >>> Do a system scan only , zaznaczasz wpis:

i klikasz Fix checked.

Wykonaj log z Combofix, na czas pobierania i pracy Combofix wyłącz Nod32.

Ściągnij może najnowsze stery do grafik i MoBo…

Sprawdź może dysk programem HD Tune. Może to dysk odchodzi do nieba.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=918

O to chodzi:

bd4f53ced31a90a8m.jpg

Raz był milisekundowy spadek,potem wszystko idzie mniejwiecxej równo.