Co sie dzieje z moim komputerem? :/ Muli nawet po formacie:(

Co dzieje sie z moim kompem? Zrobiłem dzisiaj formata bo mi mulił… właczam komputer a ten dalej muli jak cos chce włączyc. Niechpodzi tak jak zawsze było po formacie. Wczesniej tez tak raz miałem. Czy moze defragmentacja dysku coś da? Nawet po formacie? Moze formaty niewpływa na prace dysku?

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, zdecydowanie zalecam zapoznanie się z TYMI informacjami.

Wrzuć logi HT i SR. Może coś da…

  • HijackThis
  • Silent

Sprawdź w Menadżerze zadań—>procesy czy jakiś program nie za dużo “zużywa procesora” ja tak miałem

możliwe że dysk pada …

poprostu spada jego transfer i wtedy ogólnie komp muli :?

Po formacie sprawdzałeś w jakim trybie pracuje dysk?

Menedżer urządzeń>Kontrolery IDE ATA/ATAPI>Podstawowy kanał IDE i Pomocniczy kanał IDE >Ustawienia zaawansowane>jaki tryb transferu masz aktualnie?

Podstawowy kanał IDE -

Ultra DMA tryb 2

Pobierz i użyj Combofix - usunie infekcję, a w logu pokaże ewentualne inne śmieci.

mi się ostatnio komp mulił też po formacie i się okazało że mam mi chłodzenie padło od procka. Sprawdź temperaturę procka i dysku:)

Dziwne bo mi też tak muliło nawet po formacie. :frowning: Ale może da coś format wszystkich dysków. Mi poprawiło.:):):):slight_smile:

Ale całkiem ci przestał mulić??

narazie to bardzo dużo dało :slight_smile: Czekam tylko teraz na większe upały aby przetestować kompa:)

Ponawiam swój problem…:frowning: Kompa muli bardzo…:frowning: Formata nastpenego niechce mi sie robic bo pewnie bedzie to samo. Musiscie mi pomóc. Spotkaliscie sie z takim czyms?

Z góry dzieki za wszelkie odpowiedzi.

Wydajnośc potem Ustawienia i zaznacz tylko te pokazane na obrazku

lepiejhw7.jpg

Co to ma być? Nic niepoprawiło pracu systemu…

za mało podałeś obiawów więc zainstaluj sobie antywirusa nod32

i przeskanuj kompa :wink:

lukasz12340 podał całkiem dużo danych, Noda32 ma zainstalowanego -> patrz log HijackThis.

lukasz12340 , gdybyś wykonał to, co radziłem byłoby dawno po problemie!

W Twoich logach widoczny jest tylko MyGlobalSearch\bar , skoro nie chcesz zastosować Combofix, to spójrz jak tego śmiecia ładnie usuwa SUPERAntiSpyware Free.

dysk chodzi w niskim trybie, powinien udma5(brak danych)- sprawdz tasme- musi byc 80-zylowa, moze jest pozagina/uszkodzona

  • jesli nie pomoze, to odinstaluj strownik podstawowy i pomocniczy z menagera urzadzen- po restarcie, komp sam powinien zainstalowac stery i ustawic udma5

Powinien ale czy musi?

Edit:

A jak waszym zdaniem muli komp? Tzn chodzi mi o to jak wygląda praca systemu który muli bo moze ja mam jakiegos hopla…?