Co się dzieje z postami?

Widzę że sprawa dotyczy mnie,więc tym winnym jestem ja - post poleciał ponieważ nic nie wnosił do tematu,a dodatkowo tyle się wyżej napisałem w poście,że Mogłeś sobie darować tego posta.

Jeśli chodzi o nabijanie postów czy licznika - jak Lazikar tak da radę zrobić to ja się zgadzam i niech Ci da wszystkie moje posty będziesz miał więcej.

I na koniec,piszesz z reguły konkretne i rzeczowe posty,ale nieraz nie mogę zrozumieć niektórych Twoich postów i treści w nich zawartych lub posty są niezgodne z Regulaminem Forum i takie posty ulegają kasacji tak jak i innych userów w takich sytuacjach, nie Jesteś wyjątkiem na Forum i tak będzie dalej czy Ci się to podoba ,czy nie. Mając tyle stażu na Forum i postów,wypada nieraz zrozumieć nowego/niedoświadczonego usera że się pomylił i pominąć fakt milczeniem lub mu dyskretnie napisać o tym na PW,a nie pisać nowego posta z nie potrzebnym komentarzem.

I faktycznie na koniec - prawdopodobnie Wiedziałeś kto to zrobił bo dzisiaj rano 11.03.07 byłem tylko ja,ale Ty zamiast napisać PW z zapytaniem do mnie Wolałeś założyć nowy temat.Jak masz jeszcze pytania do mnie to PW.