Co się dzieje z programami obsługującymi obrazy ISO

Witam!! Przedstawiam swój problem ponieważ jest on nie na moją głowę, wygląda następująco. Za każdym razem gdy zainstaluję program taki jak ULTRA ISO lub ISOpen instalacja przebiegnie pomyślnie, lecz gdy chcę program uruchomić wyskakuje mi komunikat “program ultra iso przestał działać z powodu problemu”,dodam że nie zawsze tak było ponieważ wcześniej śmigały poprawnie stało to się z dnia na dzień. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Mój sysem to windows vista. pozdrawiam

0

Hej,

Na dobry początek zainstaluj program jeszcze raz. Tym razem zamiast dwukrotnie klikać na plik instalacyjny, kliknij prawym i z menu wybierz polecenie Uruchom jako administrator. Dzięki temu plik uruchomi się z podwyższonymi uprawnieniami - a te są konieczne, gdyż aplikacja instaluje sterowniki do wirtualnego napędu. Być może błędy w tym właśnie module powodują błąd programu.

:arrow: Rozumiem, że posiadasz na swoim koncie uprawnienia administratorskie przynajmniej na czas instalacji??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nic to nie dało, nie mam pojęcia o co tu chodzi

Spróbuj w trybie zgodności, a jak nie to spróbuj inną wersję…

Hej,

Dokładnie. W folderze z programem wybierz plik UltraISO.exe, kliknij prawym i wybierz Właściwości -> zakładka Zgodność -> zaznaczasz Uruchom ten program w trybie zgodności z i wybierasz Windows XP. Zatwierdzasz zmiany i dodatkowo uruchamiasz program jako administrator - pisałem o tym w poprzednim poście.

:arrow: Jakich wersji programu używasz??

:arrow: Próbowałeś z instalacją innych programów tworzących napęd wirtualny - na przykład z Deamon Tools??

Pozdrawiam,

Dimatheus

Deamon Tools też próbowałem i jest tak samo :cry: Zgodnością też się bawiłem, bez efektu normalnie ręce opadają #-o

A spróbuj starszą wersję lub najnowszą …

Hej,

Z co z powyższym??

Sytuacja jest trochę dziwna, bo sam pracuję na Vist’cie HP 32-bit i zainstalowany mam Ultra ISO w wersji 8.6.6.2180 - działa bez problemu od samego początku; zarówno gdy Vista była z SP1, jak i teraz z SP2. A który z Service Pack’ów masz zainstalowany u siebie??

Pozdrawiam,

Dimatheus