Co się dzieje z telefonem?

Mam nokie lumie 710. Po podłączeniu słuchawek do telefonu jest dzwięk ale mocno zniekształcony. Słuchawki są dobre bo sprawdzałam na innych sprzętach więc co może się dziać?

Nokii nie posiadam, ale mogę choć naprowadzić na przyczynę problemu:

  1. Głośniki sprawne ??

  2. Jeśli tak to sprawdź czy przypadkiem wejście nie jest popsute.

  3. Jeśli nie to może program … Spróbuj innego jeśli możesz lub zmień ustawienia …

  4. Soft … Grzebałeś coś ?? Ja np. zmieniłem soft z SE K550i do W610i i wszystko super, ale takie zabawy nie zawsze się udają.

  5. Nie wiem, co tam u Nokii, ale Sony Ericsson ma jakiś program do aktualizacji softu …

6 Ostatecznie będzie trzeba oddać do serwisu.

justkati ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Zniekształcone - sam “pijany” sopran?

Możliwe że się coś wyłupało i jest zwarcie - nie ma masy, są same plusy na 3 stykach.

Ale bredzicie. Zacznijmy od tego czy te słuchawki wcześniej dobrze działały na tej Nokii?Jeśli tak to spróbuj najpierw przywrócić ustawienia fabryczne.Jeśli to nic nie da.To wgrałbym nowy soft.Jeśli to nic nie da to rozebrać telefon i obejrzeć dokładnie gniazdo.