Co sie stało z gmailem? Widok HTML?

Co sie stało z gmailem, że wygląda on tak:

f3a19c7f529079bem.jpg

Jak klikam tam u góry “Przełącz do widoku standardowego” to sie strona jakby odświeża ale nic pozatym. Czyściłem już ciasteczka i reszte tych ■■■■■ół i nic nie pomogło. Na Operze jak klikne to już jest normalnie, ale z Opery na codzień nie korzystam więc nic mi z tego przyjdzie. Jak zrobić, żeby na FF było normalnie?

Ja mam normalnie. Zainstaluj jave poprawnie.

Kiedy ja mam jave zainstalowaną, zawsze było dobrze? To przeinstaluje ją.

Hmm… może przez wersję beta firefoxa?

Jak na Alphie działało, to na becie też powinno :mrgreen:

Rzeczywiście beta może coś Ci pomieszała :?

P.S. Zmień podpis na “God, root, what’s the difference?” Bo tak jest poprawnie :slight_smile:

Włączyłem Gmaila i też tak miałem… pisało mi, że mam niewspieraną przeglądarke i nie mogę zmienić na widok standardowy. Zorientowałem się, że to dlatego, że zmieniłem w ff w about:config general.useragent - tyle, że ja mam stabilną wersję ff’a. Może jeżeli zmienisz wartość useragent, że masz firefoxa 1.5.0.6 to zadziała?

Możesz też pokombinować z ciasteczkami i cache przeglądarki, może w tym tkwi problem?

Ale what’s to jest poprostu skrócone what is także na jedno wychodzi.

nr47 ja mam tam wpisana Alexe bo wtedy moge ściagać na megaupload bez czekania.

No to pewnie w tym tkwi problem, chociaż nie dam sobie głowy uciąć.

Ford ale ty duzo spamu dostajesz :wink: :x

Ja na ta skrzynke nie wchodziłem z miesiąc. Sie nazbierało :stuck_out_tongue:

Nie chodzi czy jest what’s czy what is, chodzi mi o to, że nie napisałeś “the” przed difference :slight_smile:

Ford to przez to że masz Alexe wpisaną bo ja też mam i też się nie przełącza do widoku standartowego :wink: