Co sie stało z gmailem? Widok HTML?

(Ford Fokus) #1

Co sie stało z gmailem, że wygląda on tak:

f3a19c7f529079bem.jpg

Jak klikam tam u góry "Przełącz do widoku standardowego" to sie strona jakby odświeża ale nic pozatym. Czyściłem już ciasteczka i reszte tych pierdół i nic nie pomogło. Na Operze jak klikne to już jest normalnie, ale z Opery na codzień nie korzystam więc nic mi z tego przyjdzie. Jak zrobić, żeby na FF było normalnie?

(Wojtanos) #2

Ja mam normalnie. Zainstaluj jave poprawnie.

(Ford Fokus) #3

Kiedy ja mam jave zainstalowaną, zawsze było dobrze? To przeinstaluje ją.

(system) #4

Hmm... może przez wersję beta firefoxa?

(Ford Fokus) #5

Jak na Alphie działało, to na becie też powinno :mrgreen:

(Wojtanos) #6

Rzeczywiście beta może coś Ci pomieszała :?

P.S. Zmień podpis na "God, root, what's the difference?" Bo tak jest poprawnie :slight_smile:

(Sawyer47) #7

Włączyłem Gmaila i też tak miałem... pisało mi, że mam niewspieraną przeglądarke i nie mogę zmienić na widok standardowy. Zorientowałem się, że to dlatego, że zmieniłem w ff w about:config general.useragent - tyle, że ja mam stabilną wersję ff'a. Może jeżeli zmienisz wartość useragent, że masz firefoxa 1.5.0.6 to zadziała?

Możesz też pokombinować z ciasteczkami i cache przeglądarki, może w tym tkwi problem?

(Ford Fokus) #8

Ale what's to jest poprostu skrócone what is także na jedno wychodzi.

nr47 ja mam tam wpisana Alexe bo wtedy moge ściagać na megaupload bez czekania.

(Sawyer47) #9

No to pewnie w tym tkwi problem, chociaż nie dam sobie głowy uciąć.

(Filip Turek) #10

Ford ale ty duzo spamu dostajesz :wink: :x

(Ford Fokus) #11

Ja na ta skrzynke nie wchodziłem z miesiąc. Sie nazbierało :stuck_out_tongue:

(Wojtanos) #12

Nie chodzi czy jest what's czy what is, chodzi mi o to, że nie napisałeś "the" przed difference :slight_smile:

(Vanshei) #13

Ford to przez to że masz Alexe wpisaną bo ja też mam i też się nie przełącza do widoku standartowego :wink: