Co sie stało z Onet.pl

dokładnie to samo, też nie mogłem wejść na onet.pl a cała reszta śmigała

Napewno.

A nic nie grzebałeś w przeglądarce ??

Może przeszukaj jakieś sekcje przeglądarki, gdzie są zakazane witryny czy coś takiego. :?

Napewno. Przynajmniej u mnie. :smiley:

Jak masz to wyłącz na próbę zaporę ogniową (może ona coś blokuje)

sprobuj w ustawieniach połaczenia internetowego ustwaic serwer proxy i port

Chyba wszyscy nienawidzą :lol:

Pytanko:

Uzywasz Windows Firewall? :?

Nie używam żadndnych Firewalli. A co do ustaiweń przeglądarki to tylko zmieniłem Liczbe dni hostori na 0 ale teraz przestawiłem to juz na 20. Co za maniana :-x Bo raczej wirus odpada co??

Zobacz na strone tam był problem omawiany - poszukaj jak znajde to dam znać. Jak pamiętam trzeba usunąc wpis z pliku Windowsa.

http://www.centrumxp.pl/forum/viewforum … =0&start=0

Może masz ją dodaną do “zabronionych” - plik hosts w folderze WINDOWS\system32\drivers\etc

_________________

Wogule nie rozumiem tego postu. Możesz jaśniej.

Ten link który podałeś jest do strony Forum CentrumXP

no cóż link, który zapodał ci kolega JN odnosi się do forum na CentrumXP!! więc albo sobie tam poszukasz czegoś powiązanego z twoim problemem albo poczekasz na inne sugestie!! trudno żeby ktoś szukał za ciebie :-p

Niczego od kikogo nie wymagam :!: :!: :!:

Po prostu twój kolega JN nie napisał tego zrozumiale.

Dziękuję bardzo :shock:

  • plik hosts w folderze WINDOWS\system32\drivers\etc

Sorry pośpiech myślałem że kolega da rade otworzyć etc usunąć wpis dotyczący onetu zapisać i powinno pomóc.

UWAGA

jak otworzysz etc może być kilka plików otwórz wszystkie i sprawdz czy nie ma wpisu o onecie - wykasuj wszystkie i zapisz.

Najważniejszy jest plik HOSTS delikatnie z innymi żebyś czego nie wykasował zrób lepiej kopie.

UUUUUUUUUU

Ludzie, kamień spadł mi z serca :!: :!: :!:

Jednak to był wirus :? :? :?

Zrobiłem scana Norton AntiVirus 2004 Pro i po kłopocie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Niestety ale nie znam nazwy bo miałem ich aż 38 :o :o :o i nie wiem który to.

P.S Wkońcu można zamknąć. Aha i nie mam już jako stronę startową jakiejś głupier wyszukiwarki. Polecam Norton AntiVirus 2004 Professional :wink: :wink: :wink:

Rada dla wszystkich zanim się coś napisze na

początek dobry antywirus + ad-aware 1.05 i scan całego komputera a dopiero pózniej post.

kolega SSij.PiTeR się nie obrazi to na przyszłość.

Problem rozwiązany

zamykam