Co się stało z poleceniem Uruchom? w Windows 10

Taki mały problem. Kiedy otwieram “uruchom” w win 10 i wpisuje dane słowo to cały czas wyskakuje mi komunikat “System Windows nie może odnaleźć pliku”. Jest mi to potrzebne aby wyłączyć wyszukiwarkę bing. Dodam jeszcze że wpisuję “gpedit.ms”.

To polecenie u mnie w “Uruchom” też nie działa. Natomiast Bing można wyłączyć (zamienić) w ustawieniach zarówno przeglądarki Edge jak i Internet Explorer.

Nie zastanowiliście się nad tym, że nie ma takiego polecenia? Jest za to " gpedit.msc"

sasa.png

Polecenie uruchom

fgfg.png

A tutaj błąd jaki wyskakuje

Lubisz sobie utrudniać i robić to w taki sposób? :wink:

Nie znam się na tym a w szczególności na programach. Po prostu znalazłem stronę z opisem jak to zrobić…I to dla mnie jest prosty sposób. Po co mam ściągać programy jak można zrobić to bez nich. Chodzi o to dlaczego “URUCHOM” nie działa.

Masz Windows 10 Home?Jeśli tak, to w tym systemie, to polecenie nie występuje, tak samo jak w Win 7/8 Home.

Windows 10 Home - Jakie polecenie “uruchom” czy " gpedit.msc".

To jest ten artykuł http://www.download.net.pl/jak-wylaczyc-wyszukiwarke-bing-w-windows-10/n/5722/

Przecież “uruchom” działa, sam pokazałeś zrzut ekranu, więc pytanie jest zbędne.

No to inne pytanie. Jak wyłączyć tą przeglądarkę?

Nie “przeglądarkę” tylko " wyszukiwarkę" Bing , to jest wyszukiwarka, tak samo jak np Google.

Sposób podałem powyżej. Bardzo prosty. Przełączasz w tym programie odpowiedni przełącznik z czerwonego na zielony

Chcę zmniejszyć ilość procesów w menedżerze zadań. Jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o podpowiedź.

Bing można zamienić ale usunąć się tego nie da.

Nie ma opcji wyłączenia tej przeglądarki w tym programie,

Jest.