Co się stało z si-szarp.pl?


(szyml) #1

Witam.

 chodzi o strone w temacie ? zdążyłem zajrzeć do niej na moment jakiś czas temu i bezkonrurencyjnie był to najlepszy poratal w języku polskim ( z tego co spojrzałem ) o tej tematyce. Teraz nie działa. Wójek google oczywiście pokazuje jakieś linki do kursów, ale albo chcą kupe forsy za zero terści ( filmy youtube ) po których w najlepszym razie będę mógł napisać tutorail z podstaw C# - na które też traiłem: Kiedyś jak przepisywali od siebie nawzajem, to chociaż omawialali z grubasza podstawy w całości.. a teraz 3 rozdziały jakiejś książki czy innego kursu przeklepane i cześć.

 Rozumiem że teraz każdy sobie rzepkę skrobie i chodzi tylko o kasę, ale żeby było za co płacić.

Proszę ewentualnie o jakieś linki do kursów online ( po polsku ), bo jak mam dać kilka dych za jakieś beznadziejne filmy, to dołożę drugie tyle i kupię książkę.

 Są jeszcze skarbnice wiedzy na stronach msdn... ale tam czasem można dwie godziny ( po angielsku ) czytać i człowiek będzie w jednej piątej drogi żeby dowiedzieć się co wiedzą o typach zmiennych.


(Kris-is) #2

404 Not Found - wychodzi na to, że strona została usunięta z serwera…


(Kpc21) #3

http://web.archive.org/web/20141218062749/http://si-szarp.pl/


(Pzk06288) #4

Utrzymanie strony jednak trochę kosztuje. Możliwe, że autor przeanalizował wszystko i uznał, że po prostu wychodzy na tym na - i zlikwidował witrynę. No niestety, tak dziś wygląda funkcjonowanie w sieci :confused: