Co się stało z userem gom1 od dawna nie widzę żeby coś pisał?

Jaki pogrzeb, jak on żyje… Mieszka w twoich ścianach i szepcze w nocy okropieństwa.

Ma mi kto szeptać i jest to płeć piękna :slight_smile:

Hej, widziałam na mailu Twoją prośbę :slight_smile: Niestety ja nie mogę tego zrobić, także calling @Docent, który ma takie uprawnienia

Temat załatwiony na priv :wink:

pochwal się…

Czym się mam chwalić?? Dziewczyna nie jest do chwalenia się tylko do kochania. Nie kochasz jej za to, ze każdy inny facet się do niej linii. Chyba, ze ciebie takie tylko kręcą to twoja sprawa.

Ale te rozmowy to już poza tematem :confused:

Bo już temat się skończył :slight_smile:

Jak nie ma żony/kochanki/partnerki to matka 60+ lub jego stary „kundelek” :dog2: :guide_dog: :service_dog: czyli „suczka” (około 25 letnia).

Opcjonalnie to jest jakaś duża kotka :cat2:, co też żyje do 30 lat w niewoli.

Mnie także - jak się okazało.

Niech tam sobie robi co chce, ja po prostu przestałem czytać co pisze.

Kotki w większości są w niewoli. Na wolności to tygrys, lew, lampart :stuck_out_tongue: :Chociaż jak by chciał tygrysa w domu zamiast psa to myślę, ze lepiej by się sprawdził jako ochroniarz :stuck_out_tongue:

To przykre.

Kotka weźmiesz na kolana, Tygryska małego też, ale jak urośnie to prędzej on weźmie ciebie na grzbiet niż ty jego na kolanka, a jak go wkurzysz zje ciebie :stuck_out_tongue:

Panda lepsza, w najgorszym wypadku przerobi na poduszkę, ale nie zje. :wink: https://www.youtube.com/watch?v=FAbMnwwKIMU

Najważniejsze to czy kot duży czy mały potrafiłby mruczeć :smiley:
Pod spodem materiał o mruczeniu dużych kotów ;p

Gorzej jak bys wizął na spacer i by klocka strzelil na trawie. Musiałbyś wyjąc worek 120L. żeby zmieścić i łopate na plecach. Weź taką kicie wyżyw. Więcej zje niż 3 osobowa rodzina i wypije :stuck_out_tongue:

Fakt ale z drugiej strony z taką kocicą to można chodzić wszędzie :slight_smile: skutecznie odstrasza wszelkich mających złe zamiary…

Ale na podryw nie bardzo bo mogłaby taka kocica zjeść dziewczynę z zazdrości :stuck_out_tongue:

1 polubienie

No ale zrobił się temat nie na temat :slightly_smiling_face:

Trza zmienić temat na O kotkach i wielkich kotach w domu :stuck_out_tongue: