Co się stało z zatwierdzającymi komentarze?

Sobie teraz przeglądam i jeszcze nie widziałem aby takie komentarze były zatwierdzane. Jeśli już, ktoś takie zatwierdzał, to słowa były cenzurowane gwiazdkami:

ffffffffffffffffffffffff | IPHASH : YJ-YZ-U1-50 | 19.12.2008, 13:21

Opera/9.63 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1

@gnu gpl fan

****************************************

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … #komentarz

Co na ten temat sądzicie? Ja widze, że jakość Vortalu spada ciągle.

ja też to już zauważyłem… nawet temat już o tym jest… jeśli zatwierdzający sobie z tym nie radzą z powodu ilości komentarzy to warto by było pomyśleć nad zwiększeniem ilości osób je zatwierdzające, kótre mogłyby zajmować się tylko tym…

A ja zgodzę się tylko częściowo. Vortal jest ogólnodostępny, więc piszą tu ludzie, którzy uważają, iż mają taką potrzebę. Język pokolenia jest na tyle wulgarny, ze i w telewizorku to się często zdarza (niestety). Strona jest niesamowicie popularna i kontrola nad wszystkim jest na pewno bardzo trudna. Takie wpadki, przepuszczanie podobnych tekstów, nie zdarza się aż tak często. W związku z tym, daleki bym był od stwierdzenia, “ciągle spada”. Aktualność materiałów jest magnesem, który przyciąga rożnej maści wielbicieli IT. Sam zwykle zaczynam przegląd internetu od dobreprogramy i tak zostanie. Zresztą, każdy ma swoje zdanie :smiley:

fastman92 , skoro już znalazłeś taką perełkę to po kiego ją tutaj cytujesz, między innymi świadomie łamiąc regulamin forum ??

Zamiast zgłosić redakcji Vortalu ??

Koniecznie chciałeś dowalić komuś stwierdzeniem że schodzi na psy ???

A kto zatwierdził komentarz gothmori :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … #komentarz

gothmori | IPHASH : A2-3X-DP-HU | 31.12.2008, 11:47

Opera/9.63 (X11; Linux i686; U; en) Presto/2.1.1

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZE TYLKO NIE TO!!!![/code]

(zacode’owałem, bo inaczej się ucina)

Przez niego rozjeżdża się news :slight_smile:

właśnie poprawiam swoja sylwestrową fryzurę :))

żaden admin nie wyeliminuje debilizmu! !!