Co szykuje Agnitum?

Oto co można zobaczyć wchodząc na stronę http://www.agnitum.com:

beztytuuwoi.th.png

Ciekawe co dla nas szykują?

Jeżeli kombajn Internet Security będzie miał tą samą klasę i jakość co sławetny Outpost Personal Firewall to możemy spodziewać się naprawdę dobrego produktu :slight_smile:

Nie zauważyłem tematu :slight_smile: Już sprawdzam jak się sprawa ma, niedługo napiszę swoje spostrzeżenia. Oczywiście po kliknięciu odnośnika pobierający widzi brutalne porównanie pakietu FREE z pakietem PRO :stuck_out_tongue: Ciekawi mnie czy będzie odpowiednim konkurentem dla pakietu COMODO.

_________

Instalator zawiera w sobie testową wersję PRO oraz wersję darmową. Z tego co dowiedziałem się w sieci, Firewall bazuje na wersji 7.0 PRO więc nie jest to jedynie wersja 6.5.1 wsadzona w pakiet z antywirusem. Osobiście instalowałem na czystego kompa, ale jeden użytkownik na forum Outpost zauważył, że niestety nie będzie dało się skorzystać z samego firewalla, bo instalator nie informuje o znalezionym na komputerze zainstalowanym innym programie antywirusowym, co jak sami wiecie może wywołać konflikty. W oknie głównym programu widnieje dość spora reklama nawołująca do taniego zakupu wersji PRO. Strasznie nie lubię tego typu działalności…

Co do samej skuteczności działania: nie zdążyłem jeszcze sprawdzić jak radzi sobie z infekcjami, ale wiem że nie skanuje stron www w żaden sposób. Nie wiem, czy inne darmowe programy antywirusowe, które można by zestawić z antywirusem Outpost mają funkcję skanowania stron, ale to spory minus.