Co ten sprzęt wyciągnie z siebie?

Pewnie mnie wyśmiejecie za takie pytanie, ale co tam!? Raz żyje się. Chciałbym się Was zapytać, jakie gry pociągnie laptop o następujących ,bebechach": dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-5005U 2 GHz, 4 GB pamięci operacyjnej, NVIDIA GeForce 920M 2GB, Windows 10. Wiem, że cudów nie ma co spodziewać się, ale chociaż jakieś minimum? Polecicie coś? Dziękuję za wszelkie sugestie.

Podobna konfiguracja tj i3 2.3Ghz Radeon R5 1GB Ram ,4GB Ram -chodzi całkiem spora liczba gier oczywiście nie na full hd ale można miło spędzić czas;)
Na Bank w coś tam sobie pograsz.
Zajrzyj tu : http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Za tak postawione pytanie, to powinieneś na kolanach na Jasną Górę się przespacerować, bo odpowiadającemu życia by nie starczyło żeby wszystkie tytuły spisać.

1 polubienie

Pociągnie większość ,na średnich detalach.
Procesory z literką U to procki energooszczędne a więc mniej wydajne ale można pograć.
Warto dokupić jakiś niezły Cooler pod lapka ,będzie wspomagać chłodzenie , np taki :

Nie wiem co jest na rzeczy, alezainstalowałem sobie jedną grę do testów i muszę przyznać, że jest baardzo tragicznie. Praktycznie nie widać niczego, nie można przeczytać opcji w menu gry, wszystko trzeba wykonywać z opaską na oczach. Co może być tego przyczyną? Brak wsparcia systemu W10 dla danej gry? Gra to ETS2. Jakieś wskazówki? Dziękuję za wszelkie opinie i pomocne rady.