Co ten sprzęt wyciągnie z siebie?

(pogromcachess) #1

Pewnie mnie wyśmiejecie za takie pytanie, ale co tam!? Raz żyje się. Chciałbym się Was zapytać, jakie gry pociągnie laptop o następujących ,bebechach": dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-5005U 2 GHz, 4 GB pamięci operacyjnej, NVIDIA GeForce 920M 2GB, Windows 10. Wiem, że cudów nie ma co spodziewać się, ale chociaż jakieś minimum? Polecicie coś? Dziękuję za wszelkie sugestie.

(Slodki_malin) #2

Podobna konfiguracja tj i3 2.3Ghz Radeon R5 1GB Ram ,4GB Ram -chodzi całkiem spora liczba gier oczywiście nie na full hd ale można miło spędzić czas;)
Na Bank w coś tam sobie pograsz.
Zajrzyj tu : http://www.systemrequirementslab.com/cyri

(Veers) #3

Za tak postawione pytanie, to powinieneś na kolanach na Jasną Górę się przespacerować, bo odpowiadającemu życia by nie starczyło żeby wszystkie tytuły spisać.

(Zero Ghost) #4

Pociągnie większość ,na średnich detalach.
Procesory z literką U to procki energooszczędne a więc mniej wydajne ale można pograć.
Warto dokupić jakiś niezły Cooler pod lapka ,będzie wspomagać chłodzenie , np taki :

(pogromcachess) #5

Nie wiem co jest na rzeczy, alezainstalowałem sobie jedną grę do testów i muszę przyznać, że jest baardzo tragicznie. Praktycznie nie widać niczego, nie można przeczytać opcji w menu gry, wszystko trzeba wykonywać z opaską na oczach. Co może być tego przyczyną? Brak wsparcia systemu W10 dla danej gry? Gra to ETS2. Jakieś wskazówki? Dziękuję za wszelkie opinie i pomocne rady.