Co to jest HTML i jak go odczytać?

Siema, mam pytanie odnośnie Facebook’a. Czy można zobaczyć kto nas odwiedza ? (nasz profil?) podobno tak.

Z tego tekstu powiedzcie jak to sprawdzić:

‘dodatkowo otwierając “źródło strony” (kod html) facebooka, zagnieżdzone są tam przeróżne informacje zapisane w formacie danych JSON, między innymi przez kogo jesteśmy odwiedzani’

Jak otworzyć to całe HTML?

Nie można dowiedzieć się kto odwiedza nasz profil.

Tytułu tematu w ogóle nie rozumiem, co ma jedno do drugiego.

Jak wyświetlasz źródło strony widzisz m.in. HTMLa, CSSa, i np JavaScripta…

dafcioz111 gdzie znalazłeś takie rewelacje?

Chyba każda przeglądarka umożliwia zobaczenie źródła strony (kodu strony)

Swego czasu (jakieś 2 miesiące temu) była taka możliwość, ale trochę lipna, nie sądzę, że były to miarodajne wyniki (u mnie np. w tym źródle widniały na wysokich miejscach <3-5> osoby, z którymi od długiego już czasu nie utrzymuję kontaktu i tylko mam je w znajomych, co IMO oznacza, że nie zaglądają codziennie na mój profil). Obecnie nie ma takiej opcji (a szkoda :P)

Dobra dobra, a jak w końcu to zrobić? Hitm3n, ty chyba wiesz bo piszesz bezpośrednio otym:))

dafcioz111 o co Ci chodzi? Zadaj pytanie…

Źródło strony zobaczymy po przez kombinacje klawiszy Ctrl+U.

Co do tych danych fejsbuka, to moim zdaniem dane potrzebne do funkcjonowania czatu i są to ID osób w takiej kolejności w jakiej algorytm dla nas ułożył z którymi w miarę najczęściej rozmawiamy :slight_smile:

Nie do końca, sprawdzałem to na profilach kilku osób i właściciele twierdzili że z dużą ilością osób z pierwszych miejsc mają bardzo słaby kontakt, tak samo jest w żródle moje konta na fb. To chyba jakaś loteria.

Jak już pisałem.

Była kiedyś (jakieś 2 miesiące temu) taka furtka, ale została ona zamknięta (zmieniono kod strony) i teraz szukaj od nowa, może znajdziesz (a kod jest olbrzymi, jeśli chodzi o szukanie cyferek, bo to było wyszukiwanie po ID danej osoby).

OT - kosz.