Co to jest konsola

Ktoś mi powiedział że nagrywa piosenki na konsoli a ja wgl w świecie komputerów nie jestem na topie. Co to znaczy nagrywać na konsoli ? Potem ta osoba mi tłumaczyła że zrzuca z karty na komputer piosenkę.

Pomocy!.

Łopatologicznie ujmując:

konsola to takie czarne okienko do którego można wpisywać komendy :slight_smile:

Uruchamiasz to (na windowsie) wciskając “start”+“R” na klawiaturze po czym w odpowiednie miejsce wpisujesz “cmd”.

Dzięki konsoli możesz zrobić praktycznie wszystko (a nawiet) więcej jak w trybie graficznym.

DiFui ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Może chodzi o konsolę DJ-ską/muzyczną? To sporawe urządzenie z wieloma wejściami i wyjściami pozwalającymi na miksowanie źródeł. Z tego dźwięk można puścić do karty dźwiękowej i nagrywać końcowy utwór.

Bo konsola w postaci czarnego okienka z komendami, ani konsola do gier (np. Xbox) nie służą do tego :wink: