Co to jest?(screen)

(Arturro6665) #1

mam pytanie co to jest wyskakuje mi raz na kiedy?

feba24846e5e13c6med.jpg

(Lilimek) #2

Fajnie gdyby można było odczytać co tam pisze (na screenie) i zrozumieć w pełni twoją wypowiedź :?

(Arturro6665) #3

wez sobie zapisz to na dysk to bedzie można powiekszyć !!

(Ronaldinjo) #4

Powiększyć tak ,ale odzytać już nie!!Jest gorsza jakość i nie widać co tam pisze!Zrob nowego screena albo napisz treść komunikatu.

(Arturro6665) #5

oto jest text :

script failrure press left mouse button to continue guru meditation #0021 000008a4 25 script fatal error scripts/speakers

(Karol Borkowski) #6

Myślę, że to jest jakiś program ala spyware. Zobvacz ten dział:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=82

Masz tam programy anty-spyware. Nie wspominam już o jakimś antyvisrusie i firewallu. Jesli i tego nie posiadasz:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=86

Oczywiscie to sa tylko przypuszczenia, ale jest duzo programow szpiegujacych ipt. dzialajacych na takiej podstawie, ze robia jakies tricki na pulpicie, zmieniaja strone startowa w IE i inne tego typu rzeczy.

(Lilimek) #7

Wygląda na spyware, ale użytkownik newronek najwidoczniej zapomniał o magicznym słowie :?

Daj logi z HijackThis i SillentRunners według tego tematu.

(Arturro6665) #8

niemam anty spyware ani firewall dajcie jakies linki do takowych

(Lilimek) #9

newronek czy ty czytasz co się do ciebie pisze? Odpowiednie linki dał ci już borkovsky. Dorzucam jeszcze firewall'e. Do wyboru do koloru.

(Misiania) #10

witam, u mnie taki komunikat powodował Winamp, pomogła reinstalka 8)

(Arturro6665) #11

reinstalka winampa??co prawda to czasami winamp gdzies ostatnioo mi szwankuje od czasu do czasu

(Misiania) #12

tak, reinstalka Winampa.

(Spam) #13

I na wszelki wypadek wklej logi, o które prosił Lilim 8)

(Arturro6665) #14

aha to sie dzieje jak wezme wejde w stan wstrzymania i pozniej go uruchomie to to sie wyswietla

(boczi) #15

newronek proszę używać polskich znaków w pisowni i poprawić posty

(Asterisk) #16

Bez przesady - jako OT - skasowano