Co to jest ...?

czym są te rzeczy: 1) file name - *.bat, location c:\windows, name Win32.Swen.a, discription n/a (nie moge wogóle tego pliku zlokalizować)

  1. file name - count, location Hkey_current_user\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\userassist{75048700-ef1f-11d0-9888-006097deacf9}, name NGD dialer (adware), discription NGD Dialer is a dialer, that has the ability to hijack your modem and dial toll numbers that access paid …

3)file name - cab??.inf, location C:\windows\downloaded program files, name Date Regon discription n/a

pozostałe 2 rzeczy :? moge ale co do klucza rejestru to nie jestem pewien a ostatni zarażony plik jest plikiem systemowym (wszystko zostało wykryte przez ETD Security Scanner (vesrion trial) i za każdym razem tylko ten program wykrywa te 3 rzeczy a do tego one nie chcą sie usunać :expressionless: prosze o jakaś rade, pomoc

Kasuj spokojnie…

Najlepiej w trybie awaryjnym! gdy program zawiedzie - kasuj ręcznie! :wink:

adpawl - nawet ten plik systemowy mam skasować ? nie naruszy to pracy systemu?

Bez obaw, tam są tylko kontrolki ActiveX…

ok thx. :smiley: usunołem 2 z 3 tych rzeczy bo zarażonego *.bat nie moge znaleść a ten plik systemowy (raczej folder systemowy) również usunołem z całą zawartością , mam nadzieje że dzięki temu będzie luz…