Co to moze byc?

Witam

Otóz mam problem i nie wiem co to moze byc. Musialem sformatowac twardy dysk wgralem system Xp. I nie moge wgrac zadnej gry ani sluchac muzyki. Na poczatku moglem sluchac muzyke, ale po dwoch dniach juz nie moglem. Wgralem jeszcze raz system Xp oczywiscie formatujac. I to samo. Nie moge wgrywac zadnej gry i muzyki sluchac. A system chodzi dobrze. A wczesniej wszystko oki chodzilo. Mam Celerona 2.4ghz twardy dysk 80gb, 256Mb ram, plyta glowna Abit, naped dvd, nagrywarka cdrw. Co to moze byc. Wiem ze ponowna instalacja nie pomoze wgrywalem 3 razy i nic. to samo. Czekam na podpowiedzi. Z gory dzieki i pozdro.

Ale w czym to się objawia że nie możesz słuchać muzyki ?

Jakiś komunikat z błędem czy co ?

Może coś ze sterami od karty dźwiękowej ?

przykladowo nie moge zainstalowac programu bo wyskakuje mi blad nie mozna otworzyc aplikacji za malo pamieci. Jutro dokladnie opisze bledy bo nie mam swojego kompa.

może masz za mało pamięci do kompa, ile masz ramu???

albo możliwe iz złapałeś wirusa który zajmuje całą pamięć - sa dwa wyjścia - daj loga z hijackthis to Ci użytkownicy co się znają na nich Ci pomogą, lub zrób tak zformatuj jeszcze raz komputer i obowiązkowo przed podłączeniem komputera do internetu włącz firewalla (choćby tego w Windows) i oprogramowanie antyvirusowe (darmowy avast, a z komercyjnych kaspersky personal pro lub panda platinum)

Czytałeś :smiley:

maiełm kiedyś identyczną sytuację…

w moim przypadku z początku pomogło przełożenie ramu na inny slot, później ram sie sfajczył… dobrze zę był na gwarancji jesze.

Jak mozesz rozebrac komputer to proponuje pomajstrować coś z ramem, przełóż go przetrzyj styki, sprawdź wszystkie taśmy…

Ja stawaim że to jest awaria sprzętu.