Co to moze byc?

(Paulosio) #1

Witam

Otóz mam problem i nie wiem co to moze byc. Musialem sformatowac twardy dysk wgralem system Xp. I nie moge wgrac zadnej gry ani sluchac muzyki. Na poczatku moglem sluchac muzyke, ale po dwoch dniach juz nie moglem. Wgralem jeszcze raz system Xp oczywiscie formatujac. I to samo. Nie moge wgrywac zadnej gry i muzyki sluchac. A system chodzi dobrze. A wczesniej wszystko oki chodzilo. Mam Celerona 2.4ghz twardy dysk 80gb, 256Mb ram, plyta glowna Abit, naped dvd, nagrywarka cdrw. Co to moze byc. Wiem ze ponowna instalacja nie pomoze wgrywalem 3 razy i nic. to samo. Czekam na podpowiedzi. Z gory dzieki i pozdro.

(Nukem126p) #2

Ale w czym to się objawia że nie możesz słuchać muzyki ?

Jakiś komunikat z błędem czy co ?

Może coś ze sterami od karty dźwiękowej ?

(Paulosio) #3

przykladowo nie moge zainstalowac programu bo wyskakuje mi blad nie mozna otworzyc aplikacji za malo pamieci. Jutro dokladnie opisze bledy bo nie mam swojego kompa.

(aju) #4

może masz za mało pamięci do kompa, ile masz ramu????

albo możliwe iz złapałeś wirusa który zajmuje całą pamięć - sa dwa wyjścia - daj loga z hijackthis to Ci użytkownicy co się znają na nich Ci pomogą, lub zrób tak zformatuj jeszcze raz komputer i obowiązkowo przed podłączeniem komputera do internetu włącz firewalla (choćby tego w Windows) i oprogramowanie antyvirusowe (darmowy avast, a z komercyjnych kaspersky personal pro lub panda platinum)

(Asterisk) #5

Czytałeś :smiley:

(Chudy Dzik) #6

maiełm kiedyś identyczną sytuację.....

w moim przypadku z początku pomogło przełożenie ramu na inny slot, później ram sie sfajczył..... dobrze zę był na gwarancji jesze.

Jak mozesz rozebrac komputer to proponuje pomajstrować coś z ramem, przełóż go przetrzyj styki, sprawdź wszystkie taśmy....

Ja stawaim że to jest awaria sprzętu.