Co to może być?

W katalogu C:\Documents and Settings\Mariusz\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\ tworzy mi się katalog “Content.IE5”

Natomiast w katalogu C:\Documents and Settings\Mariusz\Ustawienia lokalne\Historia\ zamiast historii z każdego dnia jest “Historia.IE5”.

Nie moge to niczym usunąć. Próbowałem nawet programem “KillBox” też nie chce tego ruszyć. Co dziwne po jakimś czasie wszystko znika i wraca do normy. Niema tych katalogów poprostu znikają.A po restarcie systemu znowu wraca.

Myśle że to jest jakaś pamięć podręczna przeglądarki. Ale wpisy się robią nawet jak nic nie przeglądam. Programów takich jak “milo spam kiler” albo GG

Mój system to Win XP Pro serwis pack 2

Proszę o pomoc w tej sprawie

Dobrze myślisz…to jest to.

IE zawsze będzie tworzył te foldery :slight_smile:

Możesz je ewentualnie czyścić co jakiś czas.

Czyszcze je na bierząco ale tego nigdy nie było i w podanych przeze mnie katalogach są pliki o nazwie “INDEX.DAT” Nie mozna też tego usunąć w zaden sposób.

Ścieżki tych katalogów dziwnie wyglądają :

C:\DOCUME~1\Mariusz\USTAWI~1\Temporary Internet Files

C:\DOCUME~1\Mariusz\USTAWI~1\Historia

Korzystam z opery 8.01 i zauważyłem że jak się zaloguje na jakimś forum wszystko wraca do normy. Ale po pewnym czasie znowu jest tak jak piszę

Przedewszystkim nie ma normalnej historii np: Piątek , Dzisiaj, tylko jest ten katalog HISTORY.IE5

Uzyj tego programu do czyszczenia tych plikow:

:arrow: Odkurzacz

On powinien wyczyscic wszystko do cna.

PS.

Zachowaj dla siebie takie porady :?

Jesli autor sie pyta o dana rzecz to staraj sie mu pomoc w tym, jesli nie znasz odpowiedzi zamilknij :wink:

Przeskanuj system tym i usuń co znajdzie:

:arrow: CWShredder 2.15

:arrow: SpyBot - Search & Destroy v1.4 PL

:arrow: Ad-aware SE Personal 1.06

:arrow: PestPatrol

:arrow: Microsoft AntiSpyware 1.0.614 Beta

dla pewności wrzuć loga z Hijacka:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17593

Przeskanowałem system programami:

CWShredder 2.15

SpyBot - Search & Destroy v1.4 PL

Ad-aware SE Personal 1.06

Tych zreszto używam na codzień

Microsoft AntiSpyware 1.0.614 Beta ten również zainstalowałem i żaden nic nie znalazł

Pozostał mi tylko PestPatrol

I rada z programem “Odkurzacz” od Patricko

O to mój log

log czysty :?

Przeczochrałem komputer wszystkimi programami co mi podaliście. Problem zniknął. Wrzuciłem mu jeszcze sprawdzanie plików systemowych i sprawdzanie partycji na błędy. Po restarcie wszystko jest ok. Nie wiem czy to był wirus czy jakis błąd systemowy. Ale najważniejsze że poskutkowało.

Wielkie DZIĘKI za pomoc

POZDRAWIAM :smiley: :smiley: