Co to takiego?

Dziasiaj po raz pierwszy wyskoczyło mi okienko pt " Połącz z dobreprogramy .pl. :o

Co to jest, co mam z tym zrobić ??? Pierwszy raz to widzę ? Nigdzie o tym nie mogę przeczytać ??

Jest miejsce na nazwę użytkownika i hasło , tak na mój rozum to po to żeby się zalogować ale wcześniej nigdy takiego czegoś nie miałem . Czy wiadomo o co chodzi???

Proszę o odpowiedzi.

rówież pojawia mi sie takie okno

Narazie to nie do końca wiadomo, o co chodzi w twoim poście :slight_smile:

Gdzie ci to wyskoczyło ?? Na pulpicie, w przeglądarce czy gdzie ??

na pulpicie to wyskoczyło - zrobiłem zrzut ekranu ale jest za duży żeby go tu wkleić …

poprostu miałem otwartą stronę dobreprogramy i w pewnym momencie strona została zablokowana i wyskoczyło małe okienko zatytuowane "połącz z dobreprogarmy.pl ". Były tam takie dwa skrzyżowane klucze i miejsce na wpisanie użytkownika i na hasło . Dostępne opcje to OK i Anuluj . Nie wiem co to było więc anulowałem ale potem wyskoczyło jeszcze dwa razy …??? :o

U Mnie niestey również tak było :frowning: Chyba wczoraj przy przeglądaniu forum :frowning:

zmień rozszerzenie na jpg

to takie okienko !!

http://img323.imageshack.us/my.php?image=beztytuu5gf.png

i właśnie wyskoczyło znowu …

Przed chwilką znowu Mi się pojawiło :frowning:

Chwilowy brak dostępu do serwera - np. przenoszenie danych

Nie do końca dla mnie zrozumiałe …

Jak to wyskakuje to co ?? Zamykac to czy co z tym robić . Dlaczego to wyskakuje …?

asterisk napisał że dlatego że chwilowy brak dostępu do serwera np: dlatego że jest przenoszenie danych :slight_smile:

Też jestem ciekaw co z tym robić :? Ja do tej pory zamykałem

Zgłaszać takie rzeczy administracji na PW (ja tak zrobiłem) :wink:

Dokładnie tak.

Jeśli komukolwiek się to pojawia prosze pisac do mnie na PW lub maila.

Dobrze by było aby napisac co akurat robiliscie. :slight_smile:

Mi wyskoczyło to okienko… jak piłem colę :lol:

Mam tylko nadzieję że sie nie … :lol:

Być może wpadłem na przyczyne, tak więc prosiłbym o informacje, czy od tej chwili komuś się coś takiego przytrafiło.