Co to za błąd ? bluescreen

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.28

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 116

BCP1: 84337008

BCP2: 8DC125BC

BCP3: 00000000

BCP4: 00000002

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\111509-25796-01.dmp

C:\Users\Matt_at\AppData\Local\Temp\WER-67250-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= … cid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:

C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

co to jest ?? problem zaczał się gdy zmieniłem kartę na 9800 pro

Z jakiej karty zmieniłeś na 9800?

Może błędne sterowniki?

Pousuwałeś poprzednie sterowniki i oprogramowanie od niej? Zciągnołeś najnowsze sterowniki ze strony producenta?

mam windowsa 7 zmieniłęm z FX 5200 który pracował na xp. jak tylko wgrałem 7 ściągłem sterowniki z oficjalnej strony niestety tylko od VISTY bo takie tylko mogły byc. Po zainstalowaniu NIC NIE BYŁOWIDAC. Poprostu kolorowa kratka i musialem je odinstalowac w awaryjnym trybie. W Xp działało wszystko ok jednak problem tez był taki że np odpalam grę mogę grac ile wlezie nawet i pół dnia. Wyjdę z gry wejde jeszcze raz kilka minut i reset komputera… karta jest goraca ale nie niewiadomoo jak … Może to zasilacz ??

Specyfikacja kompa

sempron 2200

radeon 9800 XL od MSI z zasilaniem od dyskietki

płyta Główna Epox

1 GB ram

Zasilacz codegen 350watt wiem że nie jest dobry ale że takiego sprzętu nie uciągnie ??

Zasilacz do wymiany i to jak najszybciej, ta karta ciągnie więcej prądu niż 5200 a poza tym jest z czarnej listy.

wiem że do wymiany chciałbym wiedziec tylko czy ten błąd jest spowodowany przez ten zasilacz ??

Trudno tak o stwierdzić czy to na 100% wina zasilacza, najprostszym sposobem będzie pożyczyć od kogoś (np. od kolegi) i to sprawdzić.