Co to za czerwona kropka powiadomień przy ich braku - MS Edge

(Seba228215) #1

Tak jak w temacie. Co to za czerwona kropka koło awatara na stronie głównej?

(Blacklord) #2

Celuje w Ciebie snajper ze Specnazu. Ja bym się na Twoim miejscu wylogował i do piwnicy schował :wink:

(krystian3w) #3

Sprawdź ją po przez zbadaj element, może czegoś więcej się dowiemy (może efekt cofnięcia łapki w górę dla komentarza)?

PS. w Edge opcja zbadaj element wskakuje po naciśnięciu F12 (ukryli przed ciemną masą bo wielkie menu z prawokliku?).

(Seba228215) #4

U mnie po naciśnięciu F12 wyskakuje print xD

Przygarnij kropka :smiley:

(krystian3w) #6

Ulala to jakoś musisz sobie poradzić jak nie ma w menu.

(Seba228215) #7

Hmmm… A ktoś ma coś podobnego, jak ja przy awatarze na stronie głównej?

(krystian3w) #8

Niestety nie dodaje komentarzy ale to pewnie jakiś efekt uboczny dymku od powiadomień (coś nie tak działa na MS Edge, jakiś błąd w CSS / JS itd.)?

(Seba228215) #9

Niby wszystko na razie działa. Sprawdziłem np. w FF Android w trybie stacjonarnym, jak jest na komputerze i jakoś tego nie ma.

(66Garoz) #10

Też mam tą kropke:

Przechwytywanie

(Blacklord) #11

To zrób zbadaj element i zobaczymy co to jest.

(Leszek2204) #12

ja nie mam

(66Garoz) #13

Rano nie było tej kropki, a anwet 2-3 godziny temu. Co twierdzisz, że to wina MS Edge nagle czy cos sie sypie dobreprogramy.pl

(Radek68) #14

To element od ilości powiadomień, pytanie tylko, czy jak ich nie ma, to tak się wyświetla, czy po prostu u Ciebie nie wyświetla ich ilości.

image

<span class="badge" data-type="counter">15</span>

(Seba228215) #15

Ogólnie u mnie wyświetla takie duże liczby w samym awatarze, jeżeli mam jakieś powiadomienia. Tą kropkę natomiast widzę od paru godzin na Edge. Np Firefox tryb komputerowy czy mobilny na telefonie, nie ma tego buga.

Na chrome nie mam kropki :frowning: życie traci sens

(krystian3w) #17

Powinno się dać na siłę wpisać np. 100, 1000 albo usunąć “15” i zobaczyć jak się zachowuje.

Widać jakby biały znak się wciskał - przy dużej liczbie robi się prostokąt bez rogów, a bez to powinno się nie wyświetlać.
Nic się nie wciska, przeglądarka ignoruje że ma nie wyświetlać tagu:

Problem możliwe że rozwiązany - wymusiłem odświeżenie strony bez ładowania jej z pamięci podręcznej i już nie chciała się pojawiać pusta kropka.

Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów
(Seba228215) #18

Pozbyłem się ublock origin na rzecz Adguard i kropka zniknęła (przynajmniej u mnie na Edge).

(krystian3w) #19

No to 3. z rzędu problem przy blokowaniu reklam :wink: / elementów Pop-up / społecznościowych.

(Seba228215) #20

Aczkolwiek znów zainstalowałem UBO i już cały czas nie mam teraz tej kropki.