Co to za format: SFC, SMD?

Witam

Może ktoś pomoże. Otóż kupiłem sobie :mrgreen: konsolkę;

http://allegro.pl/hit-konsola-8gb-4-3-p … 96457.html

Lubię czasami powrócić do starych gier z pegasusa czy chociażby gameboy’a. Konsolka świetnie się tutaj sprawdza. Wszystko działa bardzo fajnie. Zastanawia mnie jednak, co to za format; SFC, SMD. Wie ktoś?

Bardzo dziękuję za pomoc :slight_smile:

To już nie lepiej upolować używane PSP 1000 w podobnej cenie, złamać je i zainstalować sobie emulatory wyżej wymienionych konsol? Bo nie chcę Cię martwić, ale ta “niesamowita jakość dźwięku i obrazu”, to może i jest, ale dla osób niewidomych i niesłyszących…

to coś co kupiłeś to szmelc chiński

Ja już kupiłem tą konsolkę i nie narzekam. Dźwięk może najwyższej jakości nie jest, ale obraz niczego sobie jak za takie pieniądze. To ma być do grania w naprawdę stare gry a jak wiadomo obraz i dźwięk najlepszy wtedy nie był. Do ostrego grania przed świętami kupiłem nowy komputerek :mrgreen:

Do końca bym tego nie powiedział. A że to z Chin to wiem. Zresztą, co teraz nie jest z Chin. Karta graficzna kosztowała mnie przeszło 2.000 a też Made In China.

Ja jestem konsumentem uświadomionym :smiley: Wiem, co kupuję :smiley: Chciałem się tylko dowiedzieć, co to za formaty. Zresztą nie byłbym sobą i nie zajrzał do środka. W środku widzę podzespoły Samsunga więc źle nie jest :slight_smile:

http://www.tradekr.com/sfc-smd-smc-format_1/ Są to formaty niektórych,pobranych gier.Wpisz np.w google games sfc i masz liczną dawkę gier http://www.rom-world.com/dl.php?name=Su … o&letter=S