Co to za gra?

Hej z góry zaznaczę że nie mam pojęcia czy to dobre forum ale nie mogłem znaleźć innego więc pytam tutaj.
Przychodzę pewnie z nietypową sprawą ale może ktoś będzie wiedział. Pytanie raczej do graczy skierowane ale jak ktoś zna to proszę pisać :wink: .
Mianowicie poszukuje pewnej gry i za cholerę nie pamiętam tytułu, postaram się opisać ją jak najbardziej potrafię.
Gra w której główną postacią jest mężczyzna, raczej gra akcji bo czasami się strzelało z tego co pamiętam, wydana raczej jakoś niedawno 2018/19 raczej bardzo mało prawdopodobne ale może też w 2017 o grze było o głośno przez chwilę, pamiętam że pierwsze misje były w takich raczej lasach/ górach po prostu bardzo dużo zieleni i gór było w otoczeniu jak były cut scenki, grafika bardzo dobra/dobra walka przeciwko ludziom, chyba bez dubbingu ale możliwe że był. Wydaje mi się, że w pierwszej misji były elementy fantastyczne ale nie wiem jak dalej, ogólnie były jakieś fantastyczne elementy. Może ktoś kojarzy? Możliwe że na okładce i/lub w trailerze jest jakaś łódź czy coś takiego, tytuł raczej rozpoznawalny ale ja nie pamiętam. Chyba to nie była pierwsza odsłona z serii tej gry.
Raczej gra z teraźniejszych czasów lub trochę ale nie za bardzo w przyszłość. Toczyła się na jakiejś wyspie w tym momencie w którym pykałem.

Sprawdź Far Cry.

Albo Crysis.

Oba tytuły odpadają, jakieś inne pomysły?

Też mi pasuje tu Far Cry 3, nawet jest ta łódź w trailerze.

Daj więcej szczegółów jeśli pamiętasz co tam się działo.

Czasami czyli co się robiło gównie?

To może Just Cause?

Monster Hunter World?
Elex?

Napisz czy widok postaci był zza pleców czy w pierwszej osobie, jak wyglądał świat, jak określasz elementy fantastyczne w grze?

Dokładnie tak bardzo dziękuję, chodziło mi o Just Cause 4