Co to za ikona i jak ją wyłączyć?

Witam. Mam problem z tą ikonką obok zegara. Nie wiem skąd się wzięła i jak to wywalić. Pomoże ktoś ?
Skrina nie idzie zrobić normalnie, bo nie widzi jej. Dodam też, że cały czas jest na wierzchu widoczna. Jak oglądam film, puszczę jakąś grę itd
Nie instalowałem nic ostatnimi czasu i nawet nie wiem dokładnie kiedy się pojawiła…

Widzisz to dopiero gdy pojawia się pulpit?
Jaki Windows i jaki monitor? To może być z monitora nakładka
Podaj więcej informacji o sprzęcie.

1 polubienie

To raczej nie nakładka z monitora. Monitor mam już z 3 lata i wcześniej tej ikony nie widziałem nigdy. Pojawia się gdy się już zaloguje. Najpierw ładują się wszystkie ikony z paska zadań, potem to. Nie grzebałem też nic z monitorem.
Mam Win 10 pro, a monitor AOC i2269Vwm
W automatycznym uruchamianiu mam tak jak zawsze tylko AVG i μTorrent

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929135/jak-wykonac-czysty-rozruch-w-systemie-indows - jak nie będzie to pojedynczo przywracaj usługi i autostart aplikacji firm trzecich.

2 polubienia

Zrobiłem wg tego linku i ikonka znikła, podziękował :slight_smile:

A przywróciłeś sobie to co potrzebujesz na co dzień, raczej pracowanie cały czas w trybie czystego rozruchu nie jest zalecane.

Fajnie też by było jakby udało się określić co to za aplikacja by inni już nie musieli oczyszczać sekcji usług i autostartu lub czekać miesiąca jak ktoś sobie przypomni, że miał taką ikonę i nazwę aplikacji / usługi.

Tak to co potrzebuje to przywróciłem. To była jakaś ikonka ze steama.
Teraz jak odpalę program to też się pojawia, ale gdy zamykam to znika. Nie tak jak wcześniej, że była cały czas.

2 polubienia