Co to za ikona w zasobniku systemowym?

Od wczoraj pojawiła się w zasobniku systemowym ikona. Po najechaniu na nią strzałką nie ma informacji co to jest. Nie pomaga “prawo klik” i podwójne kliknięcie. Żadnej reakcji! Może ktoś wie co to jest? Jak się do tego dobrać?

Idź do wróżki. A jeżeli chcesz odpowiedzi tutaj, to może z łaski swojej screena byś dał?

Może taka jaka ta: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/464963-dziwna-ikonka-podczas-grania/ ?

Proszę bardzo, załączam zrzut z tą ikonką.

post-132754-0-11007500-1392388642_thumb.

A kliknij prawym na pasku zadań - Właściwości - zakładka Pasek zadań - Obszar powiadomień - Dostosuj i poszukaj tej ikonki. Zazwyczaj obok każdej z nich jest nazwa programu/procesu, do którego ona należy.

Zrobiłem i jest informacja “bez tytułu”

Zrób czyszczenie systemu CCleanerem i Glary Utilities przy zamkniętych przeglądarkach. W CC zaznacz ‘Pamięć podręczna obszaru powiadomień’. Zrestartuj Exploratora Windows, czyli proces explorer.exe w Menedżerze zadań Windows. W tych samych programach możesz sprawdzić autostart, w CC w Narzędzia - Autostart, w Glary Zaawansowane - Panel sterowania - Programy startowe. Przejrzyj go, posprawdzaj na necie co Ci się uruchamia razem z systemem i może wyłuskasz.

 

Możesz też zobaczyć tutaj:

 

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zresetowac-ikony-w-obszarze-powiadomien

 

http://support.microsoft.com/kb/945011/pl

 

Potem wejdź znowu we Właściwości - zakładka Pasek zadań - Obszar powiadomień - Dostosuj i poustawiaj jak mają Ci się ikonki zachowywać.

Akurat to “coś”  nie uruchamia wraz z systemem, ale na 99% podejrzewam, że jest to Nokia PC Suite. z tym, że tej aplikacji nie ma w panelu sterowania. Widzę, że jest gdy kilkam na Start> Programy > Nokia PC Suite. Jak klikan odinstaluj pakiet nokia PC Suite, to menedżer prowadzi właśnie mnie do zainstalowania.